Pamatujete si seriál Kutil Tim? Hezounek Jonathan Taylor Thomas alias Randy je dnes dospělý muž, který se vyhýbá záři reflektorů

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Jonathan Taylor Thomas
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Pamatujete si kultovní seriál Kutil Tim? Hláška „myslím si, že ne, Time“ byla jeden čas velmi oblíbená a fanynky po celém světě sledovaly, jak se Timovy děti postupně mění v muže. Prostředního syna Randyho ztvárnil Jonathan Taylor Thomas, který se ale nakonec stáhl do ústraní a vyhnul se tak prokletí dětských hvězd.

K herectví syna přivedla jeho matka Claudine, která dala na radu strýce Jeffa Eisse. Ten byl v 80. letech známým a úspěšným divadelním producentem.

Dal přednost studiu

Seriál Kutil Tim se vysílal mezi roky 1991 a 1999. Mezitím si Jonathan odběhl k dabování kresleného Lvího krále a zahrál si také ve filmu Pinocchiova dobrodružství, který se natáčel částečně i v Čechách.

Zahrál si zde například s Václavem Vydrou nebo Zdeňkem Podhůrským.

Jonathan v seriálu ale nezůstal až do konce, protože si byl vědom, že se jako dětská hvězda nemusí uchytit.

Rozhodl se proto věnovat raději studiu filozofie a historie na Harvardu. V roce 2010 pak promoval na Kolumbijské univerzitě.

Svou hereckou kariéru pak velmi omezil a diváci ho mohli vidět pouze v roce 1995 ve filmu Táta, jak má být a v roce 2013 se objevil opět po boku Tima Allena v seriálu Poslední chlap.

Vyhnul se prokletí dětských hvězd

„Nikdy jsem nebral slávu příliš vážně. Bylo to skvělé období v mém životě, ale nedefinovalo mě to. Soustředím se na to hezké, co jsem prožil, ne na to, že jsem byl na mnoha obálkách časopisů,“ prohlásil dle serveru Super.

Dle aktuálních fotek byste v dospělém muži malého hezounka hledali jen těžko. Na rozdíl od jiných dětských herců ale vede poklidný život a je spokojený.

Oproti dvojčatům Olsenovým či svému hereckému kolegovi Zachery Ty Bryanovi dopadl dobře. Zachery ztvárnil v seriálu jeho bratra a se svou slávou se nedokázal popasovat.

Má opakované problémy se zákonem a bývá opakovaně zatýkán za domácí násilí na své partnerce.

Zdroje: Super, OnlyU, Kafe

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články