Nikol Leitgeb ukázala fotku z dovolené bez retuší a fanoušci jsou nadšení

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Nikol Leitgeb
Zdroj: Nextfoto

Nikol Leitgeb v současném vztahu jen září. Zavzpomínala na předchozího partnera, který měl k ideálnímu manželovi daleko. Současný manžel jí ale zvedl sebevědomí, a tak nemá problém na sociálních sítích ukázat realitu.

Nikol se do povědomí diváků dostala jako herečka, nyní je z ní ale jedna z nejúspěšnějších influencerek. Na instagramu ukazuje svůj život s manželem a dvěma dětmi, které pár přejmenoval na Radovana a Mauglího.

Napoprvé to nevyšlo

Prvního syna Matese má Nikol s předchozím partnerem Martinem Kynclem. Oznámení svého těhotenství pojala originálně fotkou bodýčka s nápisem „Made in Thailand“.

„To máme z toho, že jezdíme na dovolenou v období dešťů,“ napsala k fotce vysvětlení, že kvůli dešti si z dovolené přivezli malý dáreček.

I přesto, že Kyncl Nikol požádal o ruku, ke svatbě kvůli žárlivosti a nevěrám nedošlo. Do života se jí tak vrátil Petr Leitgeb, který se jí líbil již dříve.

„Já vlastně ani nevím, kdy přesně máme výročí. Před rokem mi, jakožto dlouholetý kamarád, přišel opravit sprchu. A asi zjistil, že toho v mém životě bude na spravování trochu víc, tak u nás raději zůstal. Jsi nejlepší parťák. Díky za tenhle klid, díky za tuhle lásku,“ pěje na instagramu pravidelně ódy na svého nyní již manžela, se kterým má druhého syna Tobiase.

Reálná a vysmátá fotka

Zatímco její kamarádky si užívají na Sardinii, Nikol na instagramu zavzpomínala na dovolenou na Maui a zveřejnila fotku se synem s popiskem „trocha reality na ten instáč“.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený n i k o l l e i t g e b (@stibrovicnikolka)

„Asi mám někde i fotku se zatáhnutým břichem, ale ta nebude, jak už to bývá, tak radostná,“ pokračovala Nikol.

Svým fanouškům, zejména těm ženským, tím udělala velkou radost. Pod příspěvkem jí ženy začaly děkovat, že se nebála ukázat své nedostatky.

„Alespoň je vidět, že ženská může být krásná a nemusí přitom mít 90/60/90,“ napsala jedna z nich. Jiná připomněla příspěvek jejího manžela, na kterém mu z manželky padá brada, a to i přes tyto „nedostatky“.

Je poznat, že pro fanoušky je reálná fotka příjemným zpestřením jinak umělého instagramového světa a že je Nikol svým příspěvkem velmi potěšila.

Zdroje: Kafe, Instagram, OnlyU 

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články