Manželovi Nikol Leitgeb na dovolené spadla brada. Své ženy se nemůže nabažit

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Stibrova Nikol Leitgeb
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Influencerka Nikol Štíbrová, nyní Leitgeb, si pořádně užívá. S  manželem a dvěma dětmi vyrazili na dovolenou do Ameriky. Prozřetelně s  sebou vzala i své rodiče, kteří svá vnoučata rádi pohlídají. Manželé tak mají konečně trochu času pro sebe a zvlášť Petr vypadá, že se své ženy nemůže nabažit.

Známá moderátorka, ale především influencerka Nikol Štíbrová momentálně tráví dovolenou v  Americe. A to s celou svojí rodinou, tedy s manželem Petrem, dvěma malými syny a svými rodiči.

Dovolená za oceánem

Jak jsme nedávno psali zde, výlet je to opravdu pořádný. Rodina si totiž udělala zastávku v San Franciscu a pak zamířila přímo do slunné Havaje.

Nikol je známá tím, že na instagramu přidává většinou zábavné věci ze svého života a velmi často tam jsou v hlavní roli její děti.

Vyznání lásky na instagramu

Nyní se ale její sociální síť lehce proměnila. Babička s dědou zřejmě hlídají na plné obrátky a mladí rodiče si tak konečně užívají jeden druhého. Nikol tak z dovolené přidává jeden zamilovaný snímek za druhým. A její manžel rozhodně nezůstává pozadu.

Na svém instagramu, kde má úctyhodných 98 tisíc sledujících, zveřejnil fotografii se svou milovanou manželkou. K tomu navíc přidal originální vyznání lásky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petr Leitgeb (@petrleitgeb)

„Lány nebo Hawai… je to jedno, pořád mi z tebe padá brada!“ napsal ke snímku, kde jsou oba zachyceni na pláži s krásnými palmami v pozadí.

Mají stejný smysl pro humor

Snímek ale doplnil originálním výrazem v obličeji, který demonstruje onu spadlou bradu, a to v momentě, kdy své krásné ženě kouká do výstřihu.

Petr je ovšem známý srandista a se svou manželkou se tak skvěle doplňují. Takže ani tato malá recese nezmenšuje upřímnost jeho vyznání. Leitgebovi jsou prostě krásný pár.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Blesk

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články