Martina Pártlová se pochlubila vysmátou fotkou z dovolené a posteskla si, že málo pije

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
3v1
Zdroj: Profimedia

Trio 3v1 se protentokrát rozdělilo na 2v1 a Martina Pártlová se vydala na dovolenou pouze s Veronikou Arichtevou. Nikol Leitgeb se na bláznivou dovolenou nepřidala, stejně jako tomu bylo loni.

Podobná dovolená proběhla již před rokem

Pro holky se nejedná o první dovolenou v tomto složení. Minulý rok touhle dobou byly společně v Chorvatsku. A stejně jako letos, i tehdy zde s nimi byl Martinin partner Josef Vařeka a jejich dcera Stella, které v té době byly pouhé 3 měsíce. Navíc tu byl i manžel Veroniky Biser Arichtev.

„První dovolená v Jugoslávii, následuje první dítě, pak již výše zmíněný automobil, zde se stávám zástupcem ředitele, druhá dovolená v Jugoslávii, druhé dítě!“ napsala před rokem Martina k videu, které by se dalo použít jako propagační materiál cestovní kanceláře.

Nyní už víme, že druhé dítě z příspěvku zatím není, ale dovolená se přítomným tak líbila, že si ji zopakovali ještě jednou. Doma zůstal jen Veroničin manžel, a to z pracovních důvodů.

Jo a ještě něco bylo vlastně jinak – holky přesídlily z Chorvatska do Itálie.

Dovolená jak se patří

Místo, kde se dvojice kamarádek nachází, prozradila na svém instagramu Veronika Arichteva poté, co se jí fanoušci ptali, kde je na dovolené.

„To bych ani nečekala, že vás bude zajímat, kde jsme. To je mi překvapeníčko,“ říká vysmátá na videu.

„Prosím vás, vyrazili jsme na Sardinii. Jsem tu s Martinkou, s Pepíkem a se Stellinkou, s Hankou, s kamarádkou a sousedkou,“ pokračuje.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Martina Pártlová (@martinapartlova)

A že se jedná o pořádnou dovolenou, dokazuje i fotka, kterou Martina sdílela na svém instagramu. Všichni krásně opálení, vysmátí a ve vodě.

„Děti pijou naštěstí hodně, rodiče furt málo,“ napsala k fotce a prozradila tak, že děti dávají nejspíše rodičům pořádně zabrat, a večery pohromadě tak úplně nestíhají.

Zdroje: Instagram Martiny Pártlové, Instagram Veroniky Arichtevy

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články