Názor: Agáta se Soukupem už stihli pourážet kdekoho, teď přichází Lela spasitelka. Rýsuje se další barrandovský bizár

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Ceterova Vemola Lela
Zdroj: Profimedia

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová dokázali za poslední měsíc naštvat snad polovinu českého showbyznysu. Pro majitele televizní stanice je to ale tak trochu problém. Ten se mediální magnát zřejmě snaží pokusit vyřešit velmi zajímavým způsobem. Vlastní talkshow nabídl člověku, který zatím ještě nikoho neurazil.


„Nepřítel mého nepřítele je můj přítel.“ Tímto pořekadlem se zřejmě řídí mediální magnát a majitel TV Barrandov Jaromír Soukup. Ve čtvrtek totiž přišel server Extra s informací, že Lela Vémola bude mít na této stanici svou vlastní talk show.

Karlos Vémola má se Soukupem možná více společného, než by se mohlo zdát. O tom, že si nejsou úplně cizí, svědčí i fakt, že manželé Vémolovi byli úplně první hosté společného pořadu Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové, který nesl příznačný název Agáta Jaromíra Soukupa.

Jak se Soukup k Lele dostal?

Vémola a Soukup ale mají společného ještě něco jiného. Jak jsme nedávno psali zde, oba pánové se stali obětí žertů ze strany moderátorů Českého slavíka. A ani jeden to příliš dobře nenesl. Zatímco Vémola se oháněl právníky, Soukup natočil velmi urážlivé video, které odsoudila celá řada lidí i známých osobností.

Soukup s Vémolou tedy mají podobný (ne)smysl pro humor, což je možná spojilo dohromady. Lele to pak vytvořilo novou pracovní příležitost.

Nelze ale opomenout také fakt, že si svým nevkusným vyjádřením mediální magnát zřejmě u mnohých celebrit zavřel definitivně dveře.

Upřímně řečeno, známé celebrity se nikdy do pořadů Jaromíra Soukupa nikdy nehrnuly. A ačkoliv tam dříve bývaly i relativně „normální“ zábavné pořady, jejich hosty však nebyly příliš žádané osobnosti. Některé z nich navíc měly ta nejlepší pracovní léta za sebou.

Agáta jde v partnerových stopách a urážkami rozhodně nešetří

Nyní to ale vypadá, že se k Soukupovi už nechce vůbec nikomu. Zachránit se to snaží jeho partnerka. Jejich výše zmíněný společný pořad dnes už neexistuje. Místo toho má svou show sama Agáta, která ji nazvala svým oblíbeným slovem „Holčičky“ a pravidelně si tam snaží zvát zajímavé osobnosti.

V talkshow, která je z většiny postavena na vaření a pomlouvání ostatních, se tak objevila například bulvární novinářka Markéta Kuča, DJka Andrea Pomeje, influencerka A.N.D.U.L.A, ale také například Dáda Patrasová.

Pomalu ale nabýváme přesvědčení, že ani k Agátě se známí lidé už příliš nepohrnou. Důvod je prostý. Něco, co se dříve dalo označit za „holčičí drby“, přerostlo ve velmi nevhodné osobní útoky a nevkusné urážky. Až by člověk řekl, zda se nejedná o Jaromírovu školu.

Na mysli máme samozřejmě rozebírání sexuální orientace Štefana Margity a otevřené urážení Jitky Čvančarové. Hanychová se dokonce k celé situaci nedokázala postavit čelem – vše svedla na dramaturga, který to měl údajně vystřihnout.

Svěží vítr na Barrandově nebo akt zoufalství?

A právě v tuto chvíli vstupuje na scénu nová moderátorka Lela. Podle Extra je její chystaný pořad popsán jako „humorná talkshow influencerky s influencery“.

Bude to právě ona, kdo zachrání TV Barrandov, jejíž všechny stanice dohromady mají průměrnou celodenní sledovanost kolem 4 %?

Možná teď Lele trochu křivdíme. Možná je to fajn pohodová žena, která bude vtipná, bystrá a povede rozhovory alespoň na úrovni společenského magazínu.

Ale ruku na srdce? Opravdu tomu lze věřit? Opravdu je možné, že by se ve slovenské playmate, manželce MMA zápasníka a influencerce, která na svém instagramu dělá reklamu na dětské vlhčené ubrousky, skrýval alespoň průměrný moderátorský talent?

O tom se všichni budeme moci přesvědčit už 3. prosince. Jak jste ale zřejmě pochopili z našeho článku, my se obáváme, že se bude jednat jen o další barrandovský bizár. Třeba ale Lela příjemně překvapí a třeba ani nikoho ve své talkshow neurazí.

Zdroj: Extra, Sedmička, OnlyU, Kafe, MediaGuru, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články