Monika Binias se pustila do dcery Charlotte Štikové. Vysmála se lidem, kteří věří jejímu zdravému hubnutí

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Binias Monika Stikova
Zdroj: Profimedia

Charlotte Štiková hubne. Korpulentní mladá slečna z rodinného klanu Štikových se rozhodla zatočit se svou nadváhou. Údajně má dole už více než 40 kilogramů. Nyní se do všeho zapojila její matka Monika. Příspěvky, které dala na svůj Instagram, však její mladší dceru určitě nepotěší.

Nedávno jsme psali o velkém hubnoucím úspěchu nejmladší z rodu Štikových – Charlotty. Ta před rokem změnila stravu, začala se více hýbat a kila jí najednou šla dolů.

Monika se zbytkem rodiny příliš nevychází

Teď se k jejímu snažení vyjádřila i její matka Monika Binias (rozená Štiková), která žije se svým o 25 let mladším mužem v zahraničí. Nebyla by to však ona, kdyby její vyjádření nebylo pořádně ostré.

Monika se přestěhovala do Německa před dvěma lety, našla si tam o čtvrt století mladšího hokejistu, kterého si posléze i vzala. Přetrhala tím tak většinu pout, která jí v její původní rodině ještě zbyla.

Charlotta lže a fotografie je podvrh

Nemluví s ní její bývalý manžel Michal ani její starší dcera Ornella. Jediný, kdo s ní alespoň částečně udržoval vztahy, byla právě Charlotta. S tím už je ale zřejmě konec.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílel uživatel @monikabinias_

Monika Binias se totiž rozhodla zareagovat na dceřino hubnutí na Instagramu. Slova podpory to ale rozhodně nebyla. Spíše naopak. Svou vlastní dceru nařkla z toho, že je nestydatá lhářka.

Podle ní není na Charlottou zveřejněných fotografiích její postava. Navíc prozradila, že její dcera nezhubla díky pohybu a dietě, ale díky bandáži neboli podvázání žaludku.

Monika chce rozdávat rady ostatním

Důvodem, proč takto citlivé informace, o jejíž pravdivosti nepředložila žádný důkaz, zveřejnila, je údajně obava, aby nepravda z úst nejmladší Štikové nevedla u mnohých žen k anorexii.

Nebyla by to ovšem Monika, kdyby si sama nepřihřála „polívčičku“. Na sociální síti zveřejnila informaci, že ona sama se hodlá dostat po Vánocích do formy. A dokonce chce radit i ostatním. „Za chvilku se spouští moje nová věc… A budu vám ráda radit,“ napsala v komentářích.

Zdroj: Blesk.cz, Extra.cz, Onlyu.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články