Charlotte Štiková má dole 37 kilogramů. S novou postavou už provokuje v krajkovém prádle

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Stikova Charlotte
Zdroj: Profimedia

Ženy z rodinného klanu Štikových měly vždy tendence být holky „krev a mlíko“. U nejmladší Charlotte to však už bylo na hraně obezity. Mladá dívka se s tím naštěstí rozhodla něco udělat. Za rok zvládla shodit několik desítek kilogramů a rozhodně ještě nekončí.

Charlotte Štiková je mladší sestrou Ornelly Koktové a dcerou Moniky Štikové. Ačkoliv jí je teprve pětadvacet let, celý život se potýkala s problémy s váhou.

Přestala se v těle cítit dobře

Její plnoštíhlá postava ještě více vynikla vedle jejího subtilního přítele Ivka. Nejmladší Štiková se konečně rozhodla, že je ten pravý čas s tím něco udělat.

„Při chůzi jsem se kvůli tomu pokaždé doslova kolébala do stran. Bylo to hrozné, a styděla jsem se proto chodit do společnosti. Omezovala jsem tím i mého přítele Ivka. Všichni na mě všude koukali. Řekla jsem si také, že už nechci ztrácet své mládí v těle, ve kterém se vůbec necítím dobře,“ uvedla podle Blesk.cz v pořadu Život ve hvězdách.

Samozřejmě se přidaly i zdravotní potíže. „Při chůzi a někdy i při sezení mě začalo strašně bolet koleno,“ vysvětlila svou motivaci Štiková.

V hubnutí stále pokračuje

Jak je vidět, její odhodlání se vyplatilo. A nyní, po jednom roce, má dole neuvěřitelných 37 kilogramů. Musela ale radikálně změnit jídelníček a přidat více pohybu.

Charlotte ale ještě zdaleka nekončí. V plánu má ještě dalších dvacet kilogramů. Podporu jí vyjadřuje nejen její přítel Ivko, ale také její sledující na instagramu.

Charlotte se toho nebojí

Tam nedávno přidala snímek ve velmi odvážném modelu. Fanoušci tak mohli obdivovat její novou postavu v průhledném krajkovém body.

Lidé v komentářích pod fotografií nešetřili komplimenty a obdivem. „Charlot️te, jsi úžasná, prostě tohle je super, dokonalost,“ uvedla jedna sledující. „Tak to je bomba,“ píše další. „Nádherná, dokonalá,“ zhodnotil další fanoušek.

Zdroj: Blesk.cz, idnes.cz, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články