Módní policie: Karolína Kurková se ukázala v elegantní černé. Kalhoty nechala doma

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
karolina kurkova
Zdroj: Profimedia

Karolína Kurková je sice modelka původem z Česka, od svých 17 let ale žije ve Spojených státech, kde také prorazila ve světě showbyznysu. Do rodné země se však očividně vrací ráda, a že na ni můžeme být hrdí, předvedla například na udílení cen Social Awards na pražském Žofíně.

O její kráse nikdo nepochybuje. Kurková se umí obléknout elegantně i originálně, některé její modely jsou odvážnější a mají svůj styl, vždy jí to ale sluší a nepřestává fanoušky utvrzovat v tom, že ve světě modelingu je opravdu právem.

Ani tentokrát nikdo nemohl říci opak. Karolína se ukázala v elegantních černých barvách se svým typickým líčením a módními doplňky, bez jejichž originality by to jednoduše nebyla ona. Něco by se ale přece jenom vytknout dalo…

Kalhoty nechala doma

Před odletem do Čech se nejspíš Karolína balila dost narychlo, protože kalhoty očividně zapomněla v Americe. Na udílení cen dorazila v elegantním delším černém saku, které vypadalo velmi dobře, možná ale bylo až trochu moc krátké na to, aby k němu nevzala spodní díl.

To se nicméně modelka pokusila napravit vyššími kotníkovými botami. Černá špičatá obuv se k modelu hodila a dojem chybějících kalhot tak trochu zmírnila, navíc prodloužila Karolíně nohy, a ona tak ukázala, že má ve svých 38 letech stále dokonalou postavu.

karolina kurkova

Zdroj: Profimedia

Na krk si jako doplněk pověsila obří kovový náhrdelník s velkou koulí uprostřed. Na první pohled působí jako přívěšek, ze kterého ji večer musela pořádně bolet záda, na druhou stranu zkrátka Kurková nikdy nevyjde do společnosti bez nějaké té originální součásti outfitu.

Postoj modelky?

Nestrkat ruce do kapes. To bylo na základní škole hlavním pravidlem při třídním focení. Nicméně pro modelky to asi dnes už neplatí. Karolína předvedla pro fotografy sebevědomou pózu, u které zdůraznila, že je hrdá na své dlouhé nohy, a s rukama v kapsách zapůsobila možná až moc namyšleně.

Nezachránil to ani její výraz, kterým dala najevo, že si o sobě očividně hodně myslí. Její našpulené rty společně s výraznými očními linkami, které jsou pro ni typické, působily možná už trochu přehnaně. Je vidět, že si modelka věří, což je podle mnohých v showbyznysu důležité.

Až na to, že si nevzala kalhoty, vypadal její model elegantně a rozhodně v něm ukázala, že v modelingu není náhodou. Možná bychom ale příště doporučili trochu méně toho tvrďáckého postoje. S milým úsměvem a nějakou ženštější pózou by se dostala Kurková fanouškům pod kůži asi lépe.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články