Módní policie: Karolína Kurková se utrhla ze řetězu. Vycenila zuby a ukázala, jaká je kočka

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
karolina kurkova
Zdroj: Profimedia

Některé modelky si nejspíš myslí, že k tomu, aby zaujaly, si na sebe musí obléknout něco opravdu neobvyklého. Kráska Karolína Kurková je toho příkladem. Ačkoli se stala modelkou díky svému dokonalému tělu a pohledné tváři, na akce obvykle chodí ve velmi výrazných kostýmech.

Na akci About You Awards dorazila česko-americká supermodelka doslova jako tygřice utržená z řetězu. Oblékla na sebe totiž šaty se vzorem šelmy, a aby byl její cosplay na divoké zvíře z džungle dokonalý, sladila s ním i líčení a účes.

Na jednu stranu se jí vlastně povedlo předvést dokonalý model, na tu druhou to ale vypadalo, jako kdyby utekla z cirkusu.

Pro jeden kostým zemřelo několik zvířat

Karolína zvolila pro společenskou událost šaty na první pohled s levhartím vzorem. Ve skutečnosti je ale jejich sukně ušitá hned z několika částí. A ne všechny připomínají levharta. Vypadá to, že při výrobě šatů došel kožich jedné šelmy, a tak byl zbytek jednoduše došit z kůže tygra.

profimedia

Zdroj: Profimedia

Šaty mají v pase černý široký opasek, který ale ničemu nepomohl. Pokud vynecháme šílené zdobení ve tvaru tygřích hlav, je určitě důležité povšimnout si řetězů, kterými je Kurková ověnčená. Opravdu to trochu vypadá, jako kdyby se utrhla ze řetězu a utekla z cirkusu.

Na druhou stranu možná řada mužů vzor na šatech a šílený opasek neřešila. Karolína totiž ukázala ze svého výstřihu tolik, že vnímat cokoli jiného by pro ně mohlo být problémem.

Dokonce vycenila zuby

Aby Karolína Kurková opravdu vypadala jako skutečná šelma, využila všech možností. Sčesala si vlasy dozadu, aby vyniklo výrazné líčení ve stylu kočičích očí, do uší zavěsila obrovské náušnice ladící s řetězem v pase a ukázala, jaká je opravdická kočka.

Na fotografiích vycenila zuby, možná by ale bylo lepší, kdyby se trochu usmála, takhle vypadala spíš jako smutný tygřík, kterému ve skutečnosti chybí jeho domovina. Ruce v kapsách šatů také nezapůsobily zrovna elegantně.

Kurková se proměnila v šelmu se vším všudy, otázkou ale je, zda fanoušci její model ve výsledku ocenili. Byl sice velmi originální a prakticky neměl chybu, na druhou stranu zbytečně přitahoval pozornost a v nějakých obyčejných společenských šatech by možná udělala modelka parády víc.

Zdroj: Profimedia

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články