Martin Hranáč si dělá legraci z českých pejskařů. V Německu by se to nestalo

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Martin Hranac
Zdroj: Profimedia

Mnoho lidí si ho pamatuje ze soutěže VyVolení. Martin Hranáč se ale už delší dobu živí jako číšník luxusní restaurace. Slávy se přesto zcela nevzdal. Natáčí vtipná videa na internet a na TikToku i Instagramu je velmi populární. Ve svých videích se přitom nebojí udělat si srandu z mnohých témat.

V minulosti Martin sdílel několik videí, na kterých porovnával chování českých a amerických matek. Jelikož byla série úspěšná, rozhodl se i teď natočit něco podobného. Pozornost však věnuje rozdílům mezi Čechy a obyvateli Německa.

Dělá si legraci z českých pejskařů

Na jednom ze svých videí porovnává Hranáč to, jakým způsobem se chovají čeští majitelé psů a jakým ti němečtí. Pokud u našich sousedů člověk požádá pejskaře, aby si psa přivázal na vodítko, omluví se a jeho přání splní.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený martin hranac (@martinhranac)

Jak je to ale podle Martina v Česku? Zatímco slušného Němce na ulici potkáte v tričku, Čecha Martin představuje jako muže s rozepnutou košilí a vyvaleným břichem.

Na požadavek kolemjdoucího, aby si psa dal na vodítko, reaguje několika velmi neslušnými nadávkami. A poslechnout prosbu rozhodně v plánu nemá. Jednoduše v tomto ohledu jsme podle Hranáče proti cizincům ne úplně ochotní.

Nejen u pejskařů

Video, kde Martin porovnává chování Čechů s Němci, není jen jedno. Na svém TikToku sdílel například i situaci, kdy majitel luxusního auta zjistí, že nemůže kvůli jinému špatně zaparkovanému vozu vyjet.

Zatímco Němec je naštvaný, ale dokáže své emoce krotit na uzdě, Čech opět velmi hlasitě o situaci informuje celou ulici a slovník přitom příliš neřeší.

Lidé se nad Martinovými videi baví a zdá se, že s jeho názorem souhlasí. Dá se tak očekávat, že podobných klipů na sociální sítě v budoucnu přibude ještě několik. Kterou situaci bude porovnávat Hranáč příště?

Zdroj: Instagram, OnlyU, TikTok

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články