Martin Hranáč baví lidi vtipnými videi. Velký úspěch mají jeho parodie českých a amerických matek

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Martin Hranac
Zdroj: Profimedia

Martina Hranáče si většina lidí pamatuje jako mladíka z VyVolených, který se proslavil svým typickým smyslem pro humor. Krátce po skončení soutěže figuroval v pořadu Bar. A dnes pracuje v pětihvězdičkové restauraci a baví sledující veselými videi na sociálních sítích.

Není to tak dávno, kdy byla hlavním tématem Hranáčových videí homosexualita. On sám je členem LGBTQ komunity, umí si ze sebe ale udělat legraci.

V posledních týdnech změnil na svých sociálních sítích zaměření a věnuje se především parodování českých a amerických matek z 90. let.

Srovnání s Amerikou

Martin Hranáč na svém instagramu nedávno zveřejnil video, v němž porovnává situaci, kdy dítě ztratí klíče v České republice, s tou, kdy je ztratí v Americe.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený martin hranac (@martinhranac)

Americké maminky podle jeho názoru měly vždy pochopení a spíše se o své děti bály.

Naopak ty české jim jen s chladnou hlavou řeknou, aby klíče okamžitě kmitaly najít. A podobných situací Hranáč porovnává hned několik.

Kromě instagramu zveřejňuje Hranáč videa také na tiktoku. Tam ukázal například rozdíl mezi maminkou z Ameriky, která své dítě motivuje a na dceru se za špatné známky nezlobí, oproti té české, jež už tolik pozitivních slov pro svého potomka nemá.

Sledující se s jeho hláškami ztotožňují

Je vidět, že Hranáč se se svými videi trefil do černého. Většina lidí pod jeho klipy uznává, že u nich doma to dřív bývalo velmi podobné.

„To je celá moje máma. Když jsem ztratila klíče, vždycky jsem se bála jít domů,“ napsala jedna z uživatelek.

„Já jednou jaksi zapomněla přijít domů úplně a ráno šla od přítele rovnou na koupaliště na svou brigádu. Přestože ještě nebylo otevřeno, tak mamka už plavala v bazénu. A když mě uviděla, vylezla, flákla mi jednu z voleje a šla dom,“ vzpomíná další.

Hranáč tak svými videi udělal na sledující dojem. Poukázal totiž na to, že ve všech domácnostech je to dost podobné. A jelikož lidem slibuje, že ještě takových videí připraví mnoho, je nejspíš na co se těšit.

Zdroj: OnlyU, Instagram, TikTok

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články