Martin Hranáč z VyVolených dnes pracuje v pětihvězdičkové restauraci a baví lidi vtipnými videi

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
martin hranac
Zdroj: Ladislav Křivan / CNC / Profimedia

Martin Hranáč se před lety účastnil druhé řady reality show VyVolení a jako jeden z mála se opravdu zapsal fanouškům do paměti. Do reality show přišel s tím, že se mu vždy ze jeho homosexuální vystupování lidé smáli, proto chtěl dokázat, že takový jednoduše je a může být i obdivován. To se mu tehdy částečně povedlo, co ale dělá dnes?

Někteří jeho přehnanou zženštilost a až přehnané chování nesnášeli, pro jiné byl ale hrdinou, který se nebojí svou orientaci ukázat. Martin Hranáč se ve vile rozhodně nestyděl za to, kým je, a dnes si na své orientaci vlastně částečně postavil i kariéru na sociálních sítích.

Po skončení soutěže začal pracovat v gastronomickém průmyslu, kterému se věnuje dodnes. Je číšníkem v jedné pražské restauraci. Zároveň se ale netají s tím, že partnery tak trochu střídá a toho pravého ještě nenašel. „Jsem číšníkem v pětihvězdičkové restauraci. Už tam dělám tři roky,“ svěřil se v roce 2018 deníku Extra.

Práci si drží, partnera ne

Jak je patrné ze sociální sítě TikTok, na které je Martin velmi aktivní, práci v restauraci si udržel dodnes. I tam se mimo jiné svěřuje se svými zážitky. Neustále si stěžuje na to, že nemůže najít normálního kluka a nijak se netají tím, že partnery poměrně střídá.

Ve vile byl tehdy až po uši zamilovaný do dalšího soutěžícího Tonyho Jalovce. To už je podle jeho slov ale dávná minulost. „S Tonym se nevídám,“ přiznal pro Super. Nějaké to povyražení prý hledá poslední dobou často v Berlíně, kam rád vyrazí, když mu to čas dovolí.

„Jsou tady super sexpárty. Ne, dělám si legraci. Teď ve čtyřiceti je to poslední, na co mám chuť, nějaký sex. Já vlastně v Berlíně úplně nežiji, jsem tady často, to ano, ale jen proto, že to mám kousek od svého rodného města Ústí nad Labem,“ prozradil.

Minulost i přítomnost

Řada lidí si nedokáže představit, co dělá Martin dnes, ještě méně lidí ale ví, co dělal před VyVolenými. Nedávno na sociální síti sdílel klip, na kterém je zachycen při vystupování v pěveckém pořadu DO-RE-MI. Neodpustil si přitom poznámku o tom, že už tehdy byla jeho homosexualita velmi nápadná.

@martinhranac #devadesatky ♬ původní zvuk – Martin HRANÁČ

Kromě toho ale vystupuje přehnaně i v dnešní době a to, že si ho za to někteří lidé dobírají, neřeší. Řada osob ho totiž právě pro jeho typický humor miluje a on si tak na sociálních sítích získal tisíce fanoušků. Na TikToku Martin funguje už od roku 2020.

@martinhranac katalánské bochánky #hranac #fun #komedie #humor #vtip #bochánky ♬ původní zvuk – Martin HRANÁČ

Přestože je mezi lidmi populární, jako celebrita se prý nikdy necítil. „Díky VyVoleným 2 jsem zjistil, že dokážu vydržet tři měsíce bez masturbace. Opravdová reality show ale pro mě začala až venku, kdy si všichni lidé o mně mysleli, že jsem celebrita, když jsem byl na titulkách novin, a já ve skutečnosti neměl ani na rohlík,“ směje se.

Na závěr pak dodává, že v současné době už žádného partnera nehledá. Vystřídal jich tolik, že mu nakonec došlo, že prý nikdo pro něho na míru neexistuje. „Toho pravého už nehledám. Od té doby, co jsem pochopil, že všichni chlapi po mně stejně chtějí anální sex. Dneska už raději jen tu večeři a kino,“ dodává se smíchem.

Zdroj: Extra, TikTok, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články