Lucie Benešová rozesmála vnučku tancem. Dočkala se pochval za svou vitalitu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Lucie Benesova
Zdroj: Nextfoto

Lucie Benešová zvládá herectví, starost o děti, a dokonce i starost o malou vnučku. Její hlídání si nade vše užívá. Jak je vidět z videí na sociální síti, nadšení je vzájemné. Malá holčička se totiž v přítomnosti babičky nepřestává smát. I když ta se u toho tedy pěkně zapotí, baví totiž svou vnučku tancováním.


Malá Melánie se narodila před necelým rokem. Na svět ji přivedla Lucčina adoptivní dcera Sára. Herečka má s hercem Filipem Blažkem ještě staršího syna Luciána, s Tomášem Matonohou má další dvě děti, Štěpána a Laru, připomíná TV Nova.

Starat se o tak velkou rodinu jistě není jednoduché. O to větší div je, kolik energie Lucie dokáže vynaložit do péče o vnučku. Na sociálních sítích se chlubí fotkami s miminkem, kdy to jenom jde. Očividně tak s Melánií tráví hodně času, zdá se ale, že je z toho nadšená.

Když hlídají babičky

Lucie nedávno přidala na svůj instagram další příspěvek, ve kterém její vnučka figuruje. Tentokrát se nejedná o fotku, ale rovnou o video. K tomu stručně herečka uvedla: „Když babičky hlídají…“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Benešová (@lucibenesova_official)

Na snímku sedí Melánie v dětské stoličce a hlasitě se směje. Před ní poskakuje Benešová, předvádí tanečky a tleská u toho rukama. Holčičce se zábava očividně velmi líbí a i sama Lucie má úsměv od ucha k uchu.

Vitální babička

Z videa se nezdá, že by byla herečka tancem nějak unavená. Je jasné, že pokud takto vnučku baví hodinu v kuse, nějakou daň si to vybere, pro ni je ale důležité hlavně to, že se děťátko směje.

Lidé jsou nadšení a Lucii chválí za to, kolik energie do hlídání dívky investuje. Někteří jsou překvapení tím, jak vitální babičkou je, jiní by prý od Benešové nic jiného ani nečekali.

„Ano, jste super babička. Přesně takhle jsme si užívali vnučku my. Krásné období. Nyní jí je už šestnáct, ale stále je to naše zlato,“ píše pod příspěvkem paní Jaroslava. „Já se také těším na roli babičky, ale musím si ještě počkat. A vy jste úžasná,“ vzkazuje pak Lucii paní Lenka.

Zdroj: OnlyU, Instagram, TV Nova

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články