Lucie Benešová si udělala hned několik legračních selfie s malinkou vnučkou. Hlídací směna proběhla báječně

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Benesova Lucie
Zdroj: Profimedia

Herečka Lucie Benešová je zkrátka nezmar. Kromě hraní se nyní věnuje také stavbě chalupy. To ale neznamená, že by na vedlejší kolej poslala svou rodinu. Na instagramu se nyní pochlubila selfíčkem se svou krásnou vnučkou. Zvládá tedy být i hlídací babičkou, navíc jí to u toho neuvěřitelně sluší.

Den Lucie Benešové musí mít snad o několik hodin více než den obyčejných lidí. Jinak není možné vysvětlit, jak je to možné, že krásná herečka všechno stíhá.

Vrhla se do stavby

Nedávno se pochlubila svým záměrem vybudovat si na úpatí Jizerských hor velikou horskou roubenku. Dokonce už pro ni má i jméno — Beneška.

Prozatím má ale postavenou jen základovou desku. Čeká ji tak ještě dost práce. Lucie především chce, aby měla místo, kde bude moct se svou rodinnou trávit čas.

Je i hlídací babička

A že se jedná o rodinu poměrně početnou. Kromě čtyř dětí má už dokonce i vnučku. Krásnou Melánii ukázala v úterý na svém instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Benešová (@lucibenesova_official)

„Dnešní babičkovská hlídací směna proběhla báječně,“ napsala k sérii fotografií herečka. Té to při hlídání neuvěřitelně sluší a jen málokdo by uvěřil tomu, že je holčiččina babička.

„Krásná holčička i babička,“ napsala sledující Dana. „Vám to tak sluší,“ myslí si fanoušek Martin. „Moc ti to sluší, malá je nádherná,“ doplnil další.

Snad nikdy nemá špatnou náladu

A aby toho krásná blondýnka neměla málo, do toho všeho ještě neustále natáčí. Právě pracuje na pokračování seriálu Co jste hasiči.

Lucie kvůli tomu nedávno musela dokonce strávit celý den v černé kukle. Ani trochu si ale nestěžovala, naopak si pochvalovala, jak ji natáčení baví.

Zdroj: Instagram, OnlyU, TN.CZ

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články