Lucie Benešová natáčela ve vedru v černé kukle. Vypadala jako členka tajného komanda

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Benesova Lucie
Zdroj: Nextfoto

Herectví je tím typem povolání, které může být někdy velká zábava, a jindy zase pořádná dřina. Své o tom ví i populární herečka Lucie Benešová. Ta v rámci natáčení seriálu musela vydržet celý den v černé kukle. I přesto si libovala.


Herečka Lucie Benešová je velká pohodářka, kterou jen tak nic nerozhodí. Dokázala to i při nedávném natáčení pokračování seriálu Co jste hasiči.

Natáčení bylo pořádně náročné

V rámci své role musela sympatická Lucie strávit celý den v teplé černé policejní kukle, a to zrovna v době, kdy se ještě teploty daly považovat za vyloženě letní.

Sympatická blondýna si ale na svůj úděl ani trochu nestěžovala. Naopak. Na svůj instagram přidala několik vtipných fotek z natáčení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Benešová (@lucibenesova_official)

„Dnešní natáčecí den byl vskutku pestrý. Od únosu po taneční a vše proběhlo během 12 hodin, ale baví mě to!“ připsala ke snímkům.

Podle sledujících je krásná za všech okolností

Kromě fotografie, kde vypadá jako členka nějakého tajného komanda, přidala také fotografii v červených puntíkatých šatech, ve kterých jí to moc slušelo.

„Čím dál hezčí,“ napsal jeden z jejích sledujících. „Vy jste neskutečně krásná žena,“ napsala jí její fanynka Anna. „Vám prostě sluší všechno,“ doplnila ještě Jitka.

Pracuje na druhé řadě seriálu

Fotky zveřejněné Lucií pocházejí z natáčení druhé řady populárního seriálu TV Nova Co jste hasiči. Ten mapuje působení dobrovolných hasičů z malé obce Horní.

„Druhá řada je určitě více komediální, je svižnější a je přímo nabitá humorem. To je hlavní zpráva pro všechny milovníky našich hasičů,“ řekl o seriálu webu TV Guru scenárista Rudolf Merkner.

Zdroj: Instagram, TV Guru

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články