Vnučka Lucie Benešové roste jako z vody. Za chvíli už bude s babičkou vyhlížet Ježíška

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lucie benesova
Zdroj: Profimedia

Hrdou babičkou se Lucie Benešová stala letos v dubnu. Její dcera Sára porodila holčičku, kterou společně s manželem pojmenovali Melánie. Ta roste jako z vody a Benešová se nedávno pochlubila dalšími fotkami se svou malou vnučkou.

Lucie Benešová se svým mužem vychovali celkem 4 děti. Jedním z nich je právě Sára, kterou společně adoptovali, když byla malá, jak píše Aha! Celý život se k ní chovali jako k vlastní a i ona je miluje z celého srdce.

Když Sára porodila holčičku, udělala tím Lucii obrovskou radost. Byl to ten nejkrásnější dárek, který jí na oplátku za rodinné zázemí mohla dát. Svou vnučku herečka miluje a snaží se s ní trávit každou volnou chvíli. A jako babička si vede skvěle.

Roste jako z vody

„Co je na tom světě hezčího, no řekněte? Letí nám to jak voda a už pomalu budeme vyhlížet Ježíška a těšit se na lesklé a třpytivé kouličky,“ napsala herečka ke snímku, na kterém je společně s malou Melánií. Obě se usmívají od ucha k uchu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Benešová (@lucibenesova_official)

Holčička za těch pár měsíců pěkně povyrostla a ani fanoušci nevěří tomu, že ten čas tak letí. Benešová se nemůže dočkat Vánoc, své vnučce chce jistě udělat radost kupou dárků. A i když Melánie nebude mít nejspíš ještě ze svátků moc rozum, ty první Vánoce vždy bývají pro rodinu speciální.

Že je Benešová skvělou babičkou, je vidět i na snímcích, na kterých zvedá svou holčičku do vzduchu a hraje si s ní. Dívenka se usmívá a u babičky se očividně cítí v bezpečí. Sára musí být nadšená, že se její maminka umí o vnučku tak postarat.

Nádherné období

„Být babičkou je nádherné období. Jen si ho užívejte, dokud můžete,“ vzkázala Lucii pod příspěvkem jedna z fanynek. Některé další se pak chlubí s tím, že také pro svá vnoučata udělají maximum a plně herečku a její nadšení chápou.

„Jenom pozor na ty vánoční koule. Moje dcera si jednou hrála pod stromečkem a najednou koukám, že má v puse sklo. Naštěstí všechno dobře dopadlo a nic nespolkla, ale dávejte si raději pozor,“ varuje pro jistotu jeden ze sledujících.

Benešová určitě vezme radu na vědomí. Stejně tak jako i všechny milé komentáře, které jí i její vnučce přejí jen ty nejkrásnější dny. I díky podpoře fanoušků si Lucie babičkovské období užívá naplno.

Zdroj: Instagram TV Nova, Blesk, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články