Lela Vémola se ukázala bez make-upu a umělých řas. Přirozenost jí sluší nejvíc

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
lela vemola
Zdroj: Nextfoto

Lela Vémola se v poslední době příliš pochval nedočkala. Fotografie, které zveřejňovala na sociální síti Instagram, byly komentovány spíše negativně. A čím víc se pokoušela Lela bránit, tím horší slova se jí od sledujících vracela. Teď ale překvapila fotkou, která si zaslouží pochvalu.

Blondýnka na své sociální síti obvykle vystupuje ve velmi vyzývavých modelech. V plavkách, ve kterých ukazuje více, než se sluší, nebo alespoň v pozici, ve které si sledující prohlédnou nejlépe její prsa či zadek.

Jindy zase předvádí do kamery své obrovské rty, které se už podle lidí více podobají rozvařeným buřtům.

Kromě Karlose snad už neexistuje nikdo, kdo by si myslel, že Lele plastiky svědčí. Ona sama se ale cítí skvěle a nemá očividně pocit, že by se předváděla.

„Období playmate už je za mnou. Řekla bych, že jsem dost výrazná sama o sobě, takže asi není potřeba na sobě neustále ještě více něco zvýrazňovat. Občas si vzít něco více extravagantního, proč ne? Ale jinak mě nyní baví tato elegantnější móda,“ svěřila se pro Život v Česku.

Novou fotkou udělala lidem radost

I když to už nikdo ani nečekal, Lela nedávno zveřejnila snímek, na kterém se ukázala bez make-upu a umělých řas. A konečně se dočkala milých komentářů.

Lidé se shodují na tom, že přirozenost jí sluší nejvíc a plastikami jen pokazila, co mohla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lela Vémola (@lela_ceterova_official)

Na fotce je Lela se svým synkem, který zakrývá její hrudník, lidé se tak konečně mohou soustředit také na něco jiného. V tomto případě na pohlednou blondýnku, která se usmívá do fotoaparátu a které to doopravdy sluší.

Konečně

„Konečně hezky přirozená. Bez toho make-upu jste úplně jiná žena,“ napsala uživatelka Marta. Paní Monika pak doplnila: „To říkám pořád, že vám ta přirozenost sluší nejvíc, že nepotřebujete nic navíc.“

S pozitivními slovy přišlo i několik pánů. „Vypadáte skvěle. Prosím, foťte se bez make-upu častěji,“ napsal například uživatel David.

Lela se tak konečně dočkala příspěvku, kde kladné komentáře převažují. Vezme si z toho ale ponaučení, nebo nás příště čeká opět snímek, kde v hlavní roli budou prsa a vyšpulené rty?

Zdroj: Instagram, Život v Česku, OnlyU, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články