Lela Vémola schytala za fotku se slonem kritiku. Rty má jak buřty a vypadá na 50, neberou si lidé servítky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Lela Vemola
Zdroj: Nextfoto

Není to tak dávno, co se v médiích rozebíraly problémy Karlose Vémoly s jeho nelegálním chovem zvířat. On ani jeho žena si s tím ale hlavu nedělají a na sociálních sítích se snaží získat pozornost fotografiemi z dovolené. A to se jim i daří, Jenže nejspíš ne tak, jak by si přáli. Především Lela totiž schytala u posledního příspěvku pořádnou kritiku.

Lela a Karlos si ještě nedávno užívali dovolenou v Dubaji, teď se přesunuli do Thajska. Dvojice se na svém instagramu pochlubila fotografií se slonem.

Ten sice pár sledujících zaujal, mnohem větší pozornost ale získala Lela. A rozhodně nešlo o pozornost pozitivní.

Vypadá na 50

„Slona v Měchenicích ještě nemají,“ rýpla si v jednom z komentářů uživatelka Ellinka. „Už toho máte doma dost, nemyslíte?“ doplňuje pak Lenička.

Je pravda, že místo focení s dalšími exotickými zvířaty by se možná měl Vémola soustředit na problémy s těmi, která už má.

Kromě narážek na tyto problémy se pod fotografiemi objevila výrazná kritika Lely a jejího vzhledu. „Jak to Lela dělá, že ve 30 vypadá na 50?“ ptá se Simi Vienna. „Já bych jí tipl klidně i víc,“ dodává někdo v odpovědích.

Pysky jako buřty

Čím víc plastik má, tím častěji se setkává Lela Vémola s kritikou. Například její upravené rty už podle sledujících opravdu nevypadají dobře.

„Ta vypadá. Pysky má jak dva rozvařené buřty,“ myslí si The German. „Ještě víc mohla vyšpulit tu plochou dráhu. Ta demence nemá hranice,“ komentuje pak fotku Deeimos, kterému se nelíbí, v jaké pozici se Vémola u slona fotí.

Celkově se příliš pozitivních reakcí dvojice nedočkala. Zdá se, že Lela má fanoušků čím dál méně a čím dál více lidí si z ní naopak dělá legraci. A když se náhodou pokusí bránit, obvykle se dočká jen další kritiky.

Zdroj: Instagram, Extra, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články