Lela Vémola se vyjádřila k hejtům své plastiky zadku. Dočkala se další kritiky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Lela Vemola
Zdroj: Nextfoto

Lela Vémola v březnu letošního roku uvedla, že bude výrazně ubírat na plastických operacích. A mnoho lidí to ocenilo, protože přirozené na ní už není téměř nic. I přes své sliby ale nedávno podstoupila operaci zadku. Dalo se celkem čekat, že slovenská královna plastik jen tak se zákroky nepřestane, málokoho tak její rozhodnutí překvapilo.

Většina lidí jezdí do zahraničí na dovolenou. Lela to má ale trochu jinak. Cestuje po celém světě a domů se zásadně vrací s nějakou novinkou na svém těle.

V Íránu loni podstoupila například operaci očních víček. Tentokrát zase vyrazila do Turecka, kde si nechala znovu opravit zadek, se kterým už před šesti lety na operaci byla.

Extrémně náročná operace

Na svém instagramu Lela popsala operaci jako extrémně náročný zákrok, skoro jako kdyby chtěla, aby ji lidé politovali.

Uvedla, že vše trvalo 6,5 hodiny, byla prý ale překvapená, když vůbec nezvracela, protože obvykle se jí při podobných věcech dělá špatně.

Její dojemný příběh ale na veřejnost příliš nezapůsobil a modelka se dočkala naopak výrazné kritiky. „Kdyby sis radši dala pár dřepů. Plastika zadku je teda pěkná kravina,“ vzkázala například Lele uživatelka Jana.

„Nechat své tělo v narkóze tolik hodin, a to úplně pro nic, je trochu důkazem neúcty k životu,“ myslí si pak uživatel Cítím, tedy jsem.

Jelikož se podobných slov nahrnulo na Lelu opravdu hodně, ona se rozhodla požádat sledující o trochu tolerance. Nikam to ale nevedlo.

Poprosila o lidskost, dočkala se další kritiky

Vémola na své sociální síti sdílela několik dní po operaci další snímky, na kterých vystavuje své mnoha botoxy upravené rty, a připsala, že prosí sledující o trochu lidskosti.

„Velmi si vážím pozitivních reakcí a respektuji i názor těch, kterým se plastické operace nelíbí. Mějme k sobě ale úctu a respekt. Naučme se pochopit ty, se kterými třeba nesdílíme stejné názory. Tolerance a lidskost je ta nejhezčí úprava charakteru, kterou můžeme projít,“ uvedla poeticky.

Tentokrát sice její zadek nikdo až tak neřešil, na modelku se ale nahrnula obecná kritika za to, kolika plastickými operacemi prošla. „Všechno je to sice moc hezky napsané, ale ona sama je příšerná,“ komentoval příspěvek uživatel Omarkosy100.

„Ten kačeří pysk už dávno není in. Méně je někdy více, pamatujte si to,“ doporučuje pak modelce pan Radek.

Zda si z komentářů Lela něco vezme, není jasné. Většina lidí si ale nejspíš dovede představit, že na svá slova o skončení s plastikami ze začátku tohoto roku už dávno zapomněla.

Zdroj: Super, Extra, OnlyU, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články