Krásná dcera Jiřího Dvořáka jde ve šlépějích svých rodičů. Brzy ji uvidíme v seriálu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jiri Dvorak
Zdroj: Nextfoto

Jiří Dvořák a Barbora Munzarová původně nechtěli, aby se jejich dcera věnovala herectví. Jenomže Anna Dvořáková po rodičích talent zdědila a rozhodla se jít v jejich šlépějích. Ve svých 21 letech se věnuje herectví, kromě toho ale také tvoří videa na sociálních sítích a jezdí na koních.

Vyrostla z ní velmi pohledná slečna. To dokázala například na inauguraci Petra Pavla, na které se podle médií stala ozdobou sálu. Z fleku by se mohla věnovat modelingu, a nějaké ty nabídky od agentur dokonce už i dostala. Ona má ale jasno v tom, co chce dělat.

„Přiznávám, že mě hraní opravdu baví. Sice ještě tolik vlastních zkušeností nemám, ale pohybuji se mezi divadlem a filmem odmalička a vždy mě to přitahovalo. Tak uvidíme,“ svěřila se před časem pro Blesk.

Herectví si ji našlo samo

Rodiče ji od herectví spíše zrazovali. To ovšem neznamená, že ji v jejím rozhodnutí dnes nepodporují. Anna tvrdí, že k herectví ji to táhlo odmalička, nijak se vlastně ani nesnažila. Situace se tak nějak vyvinula sama.

„Nechci, aby to vyznělo arogantně, ale ono si mě to vybralo samo. Herectví mě zajímalo a říkala jsem si, že to musím aspoň zkusit. Tak jsem to zkusila a šla na dva castingy, ale říkala jsem si, že nemám šanci, protože jsou všichni z konzervatoře nebo z DAMU. Pak jsem nějaké role dostala a udělalo mi to extrémní radost,“ vysvětlila pro Super.

bara munzarova anna dvorakova

Zdroj: Nextfoto

Po dokončení střední školy měla v plánu si dát od herectví pauzu a cestovat po světě. Jenomže plány se změnily, a ona se tak v současné době věnuje natáčení seriálu.

Miluje jízdu na koních

Kromě herectví se Anna v současné době věnuje naplno ještě jednomu koníčku. Propadla jízdě na koni. „Začala jsem se učit u tety v Kutné Hoře, která je absolutní koňařka. A tam mě to chytlo. Říkala jsem si, že to musím zkusit,“ cituje její slova web Prima Ženy.

Mladá herečka doplnila, že ačkoli člověk při jízdě na koni vypadá velmi ladně, když potom ze sedla seskočí, chodí nějaký čas jako tučňák. Ona sama ale miluje výzvy a jízdě na koni se tak ještě určitě prý věnovat bude.

Zdroj: Super, Prima Ženy, OnlyU, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články