Krásná dcera Jiřího Dvořáka dostává nabídky z modelingu, ale táhne ji to k herectví

od Luboš Klouček
2 minuty čtení
profi
Zdroj: Profimedia

Jiří Dvořák je oblíbený český herec. V roce 2018 se mu podařilo ukázat svůj talent i na tanečním parketu, kde nakonec vyhrál. Právě tam ho podporovala také jeho dcera Anička, která na sebe okamžitě strhla pozornost.

Při pohledu na krásnou Aničku – dceru Jiřího Dvořáka a Barbory Munzarové – vás okamžitě napadne, že by se mohla vydat na dráhu modelingu. Kariéra modelky ale není to, po čem sympatická dívka prahne.

V rodině je to samý herec

V rodině má Anna jednoho herce vedle druhého. Její rodiče Jiří a Barbora jsou herci stejně jako její babička Jana Hlaváčová. Hercem byl i zesnulý dědeček Luděk Munzar.

Není se tak čemu divit, že i mladá Anna má k herectví blízko a je tomuto oboru nakloněna. Nebránila by se vydat po stopách rodičů.

„Přiznávám, že mě hraní opravdu baví. Sice ještě tolik vlastních zkušeností nemám, ale pohybuji se mezi divadlem a filmem odmalička a vždy mě to přitahovalo. Tak uvidíme,“ svěřila se Anna pro Blesk.

Strhla na sebe pozornost

Když se v soutěži StarDance objevila po boku svého otce Jiřího, upoutala svým vzhledem veřejnost. Všichni se o krásnou Aničku začali zajímat.

Ona se však nechala slyšet, že jí takové množství pozornosti nebylo zrovna příjemné. Dokonce se cítila trapně, když ji někdo oslovil kvůli fotce.

Nextfoto

Zdroj: Nextfoto

Své pocity odůvodnila tím, že ona nebyla ta, kdo si v prostředí StarDance zasloužila pozornost. Byli tu přece jiní, o které šlo. Obdivu se ale dostávalo jí, a to ve velkém.

V zahraničí má statisíce fanoušků

Zatímco na české scéně není kdovíjak známá, ačkoli už se o ní ví, za hranicemi naší země je to jiná.

Anička má v zahraničí statisíce fanoušků. Na internetu je neskutečně populární, především díky aktivitě na sociálních sítích.

Tvrdí o sobě, že si veškerý úspěch vydobyla sama. Odmítá spekulace o tom, že by měla protekci díky své herecké rodině.

„Dvořáková má na sociální síti TikTok více jak 1 milion sledujících. Je jasné, že ne všichni ji sledují jen kvůli vtipným videím, které mladá influencerka natáčí, ale také pro její oslňující krásu,“ píše o Aničce deník Šíp.

Anička se přiznala, že už dostala několik nabídek k modelingu, ale pokaždé je s díky odmítla. Svěřila se, že být modelkou není nic pro ni.

Zdroj: Blesk, Šíp

Autor: Natálie Kabourková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články