Jiří Dvořák s dcerou dorazili na Pavlovu inauguraci. Anička byla ozdobou sálu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jiri Dvorak
Zdroj: Nextfoto

Na inauguraci Petra Pavla se kromě řady politických zástupců objevilo také mnoho celebrit, které ho během jeho kampaně aktivně podporovaly. Patří k nim například i herec Jiří Dvořák, který na akci dorazil po boku své dcery Anny.

Dcera Jiřího Dvořáka a Barbory Munzarové je velmi pohledná mladá dívka, která dostává nabídky z modelingu a ve světě showbyznysu se díky svému úsměvu rozhodně neztratí. I proto byla jednou z ozdob Španělského sálu Pražského hradu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený JiriDvorak (@jiridvorak007)

Slavná influencerka

Sama mnoho hereckých zkušeností ještě nemá, i tak ale už teď ví, že ji obor láká a ráda by následovala své rodiče. „Přiznávám, že mě hraní opravdu baví. Sice ještě tolik vlastních zkušeností nemám, ale pohybuji se mezi divadlem a filmem odmalička a vždy mě to přitahovalo. Tak uvidíme,“ svěřila se pro Blesk.

Prozatím je Anička populární především na sociálních sítích, kde si jako influencerka získala velký úspěch. Její otec prý s těmito médii příliš velký kamarád není, proto tomu moc nerozumí.

Uznal ale, že jeho dcera si tuto cestu, jak se proslavit, našla sama, a on ji v tom rozhodně jenom podporuje. „Já jsem rád, že tam nesdílí věci typu, co si právě uvařila ke snídani, nebo kdy se vrátila z toalety,“ říká se smíchem v rozhovoru na Streamu.

Podle Dvořáka jeho dcera na internetu vytváří vlastní příběhy, lidem něco předává a snaží se je v něčem vzdělávat. „Dělá to s nějakým vkusem, a když ji to baví, tak ať v tom pokračuje,“ uzavřel.

Klenot mezi hosty

Na inauguraci Petra Pavla dorazil Jiří Dvořák v černém obleku se stejně barevnou kravatou. Vypadal velmi elegantně a jeho dcera po jeho boku jen zářila. Ta zvolila barvy světlejší, k modrým šatům oblékla bílý kardigan. Byla mezi hosty blyštivým klenotem.

Na snímku, kterým se herec pochlubil na sociální síti, se oba usmívají a je vidět, že si společenskou událost užívají. Proto se jim také od sledujících dostalo celé řady pochval za to, jak elegantní umí umělec i jeho dcera v danou chvíli být.

Zdroj: Instagram, Stream, Aha!, OnlyU,  Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články