KOMENTÁŘ: Se Survivorem to jde z kopce. Jirešová zkázu dodělala a TMBK má řešení – Mikýř jako moderátor, princezna Kate jako nová soutěžící

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Ivana Jiresova
Zdroj: Profimedia

Poté, co ze soutěže odešla Ornella Koktová a Ivana Jirešová zcela nepochopitelně zkazila další díly, je naprosto zřejmé, že to s celou reality show Survivor jde z kopce. Ale jeden člověk má z toho přece jen radost – TMBK má totiž hodně materiálu pro své koláže.

Následující text je komentářem autorky.

Ornella Koktová udělala Survivoru velkou reklamu. Nejen díky svému podcastu s Agátou Hanychovou, ale zejména se o to postaral její manžel Josef Kokta. Ten je také asi jediným vítězem letošního Survivoru.

Ono to není all inclusive?!

Začalo to brzy – kolaps prvního soutěžícího na sebe nenechal dlouho čekat. Všichni očekávali, že to bude právě Ornella, ale ta se kupodivu držela, a dokonce se zlepšovala v duelech.

Jenže pak jí došlo, že má doma tři děti a podnikání, a začala prý Mikýře přemlouvat, aby ji napsal při vyřazování. Již od druhého dne prý chtěla jít domů.

„V den kmenové rady přišla xkrát za Mikýřem. Říkala: ,Miky, napiš mě, já už tady nechci být, už to ukonči, to moje trápení.‘ Ještě v ten den řekla, že se jde ještě rychle opalovat, aby to stihla, protože dneska jede,“ prozradila pro Super první vypadnuvší Adéla.

S jejím koncem tak Survivor přišel o osobu, která asi nejvíce přitáhla lidi k obrazovkám. Ale když už to rozkoukali, mohli by to dokoukat, že?

Jenže to by se ze Survivoru nesměla stát fraška, ve které se soutěžící snaží co nejdříve odejít. Po Ornelle začaly plakat i Rachel a Iva, kterým najednou došlo, že se jim také stýská a chtějí domů.

To už bylo moc na minulou účastnici Andreu Bezděkovou, která si na svém instagramu udělala srandu z toho, jak asi mohl vypadat letošní casting.

Jirešová zazdila pár dalších dílů

U koho nejspíše měli diváci nejmenší obavy, že by náročnou soutěž nezvládl, byla Ivana Jirešová. Ta je známá svým aktivním přístupem k životu, a měla tak z celebrit jednu z největších šancí.

A právě ona je asi největším zklamáním soutěže, protože doslova zazdila pár dalších dílů. Svůj návrat z ostrova nijak netajila, dokonce hned naskočila zpět do divadla.

Diváci se jejího vyřazení dočkají ve „velmi napínavém duelu“ během dubna. Do té doby vlastně nemá smysl na další díly koukat, když už známe výsledek, že?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený TMBK (@tmbkofficial)

TMBK má jasno – chce to princeznu

Se soutěží to tedy jde doslova z kopce, čehož si všiml už i TMBK, a vytvořil tak skvělé koláže. Jedna z nich upozorňuje na smutnou skutečnost, že jediným, kdo opravdu v soutěži Survivor něco dělá, je Mikýř.

TMBK si tak dělá v jedné z koláží srandu, že by se Mikýř měl raději stát moderátorem, aby nehrozilo, že vypadne.

Druhá koláž pak tzv. zabijí dvě mouchy jednou ranou. Vysvětluje, co se stalo s princeznou Kate, a navrhuje řešení, jak zvednout sledovanost.

Tento ročník už ale asi nezachrání nic. Omluvou by pro celebrity mohlo být, kdyby šly do konceptu, který neznají.

Ale již pár ročníků Survivora proběhlo a oni mohli tušit, že to asi nebude leháro. Nemuseli pak zkazit reality show, která jako jedna z mála ještě měla sledovanost.

Zdroje: OnlyU, Super, Instagram TMBK

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články