Josef Kokta je hlavní hvězdou letošního Survivoru. V rámci živáku s Agátou projednal svou smrt, kolik vydělává či bobek malé Lilly

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Agata Hanychova a Ornella Koktova
Zdroj: Profimedia

Agáta Hanychová se rozhodla změnit místo svého živáku a zajela se podívat na Josefa Koktu, jak to doma zvládá. Ten v rámci živého vystoupení ukázal, že jeho instagram nelže a že se opravdu umí v kuchyni otáčet. Také vysvětlil, jak je to s jeho nedůvěrou k manželce ohledně působení v Survivor.

Agáta hned na začátku živáku ubezpečila své „holčičky“, že Ornella doma stále není, a je tedy opravdu na ostrově.

Bude mít hlad a nemá fyzičku

Josef na to okamžitě reagoval s tím, že Ornellu určitě schovávají někde na hotelu, a zopakoval tak svá slova, že jí moc šancí v soutěži nedává. Původně totiž čekal, že touhle dobou už bude doma. Ve videu z 25. února Josef říká, že je Ornella pryč už 28 dní, ale dával jí maximálně týden.

„To není nefandění, ale znám svý lidi, že jo. Rozumíš, když vidím lidi, který tam jsou, jak jsou některý namakaný,“ reagoval Josef na Agátinu reakci, že své ženě moc nefandí.

Jeho nedůvěra v dlouhé působení manželky v reality show pramení tedy hlavně z toho, že není fyzicky připravená, a prý tedy není možné, aby vydržela bez jídla.

Instagram jako deník

Prozradil také, proč je aktuálně tak aktivní na svém instagramu, kde sdílí každodenní život jejich rodiny. Natáčí tak totiž deník pro Ornellu, aby až se vrátí, mohla si den po dni pustit.

„A může říkat, co jsi dělal špatně,“ podotýká vtipně Agáta, na což Josef odpovídá: „To už jí bude houby platný.“

Josef dále vyjádřil vděk nad tím, že se mu dostává pochvaly od sledujících, ale zároveň dodal, že to jsou léta praxe související s jeho věkem.

Už si péči o děti jednou zkusil, když byla Ornella na JIP po porodu Lilly a on měl doma novorozenou dceru, ročního syna a malého Quentina.

„Ty vole,“ ujede Agátě, která si toto asi neumí představit, protože sama je obklopená velkou rodinou, která jí s dětmi pomáhá.

Josef si z názorů nic nedělá

A chybí Pepovi Ornella? Prý každé ráno, když musí všechny děti „umýt, nakrmit, obléct, profackovat a strčit do auta“ sám. Kromě toho se musí Josef starat i o všechny její sociální sítě a podnikání.

Josef během živáku také zabrousil k tématu Ornelliny přípravy na jeho smrt. „Musí přece vědět, co dělat, až zaklepu bačkorama,“ říká věcně s tím, že je realista.

Josef se opravdu nebojí ukazovat realitu jejich domácnosti, takže v živáku například přiznává, že dá dětem na zadek, když je třeba. Také si v pohodě zapálí v kuchyni a vůbec si neláme hlavu s tím, že je v živáku a kolem něj běhají děti.

Možná právě tohle je důvod, proč působí tak klidně a z lidí a jejich názorů si nic nedělá. Proto nemá ani problém přiznat, že on osobně nevydělává žádné peníze, a tedy záleží na Ornelle, kolik vydělá.

A tak si během živáku mohli sledující i vyslechnout, jak tatínek chválí malou Lilly za bobek, protože proč by ho měl trápit mikrofon?

„Pepa je hvězda letošního Survivoru, o tom žádná,“ napsala trefně jedně ze sledujících.

Zdroje: Instagram Josef Kokta, Instagram Agáta Hanychová 

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články