Survivor se změnil v soutěž ufňukánků. Legraci z průběhu si dělá i Andrea Bezděková

od Soňa Jiroutová
3 minuty čtení
Ornella Koktova
Zdroj: Profimedia

Reality show Survivor se letos trochu zvrhla a kombinace influencerů a dalších celebrit se ukázala jako ne úplně dobrá volba. Minimálně diváci si to myslí, zatímco moderátor Ondřej Novotný má za to, že týmy jsou namíchány dobře. Průběh show tomu ale zatím moc neodpovídá, protože už diváci mohli vidět dva kolapsy vedoucí k odchodu ze soutěže, a dokonce i prosby o vyřazení.

Nejvíce rozruchu způsobila svým nástupem Ornella Koktová. Tu na sociálních sítích skvěle zastal její manžel Josef, který si získal mnoho nových sledujících díky deníku, který pro svou ženu natáčel.

Chtěla domů hned druhý den

Pepa své ženě zrovna moc nefandil a mnozí se shodli, že to spíše on je hvězdou letošního Survivoru. Paradoxně by se dalo skoro až věřit, že by to možná zvládl lépe než jeho žena.

Pepa se totiž ukázal jako bojovník a péči o tři děti a Ornelliny sociální sítě zastal skvěle. Obavy, že by to mělo trvat dlouho, však neměl.

„To není nefandění, ale znám svý lidi, že jo. Rozumíš, když vidím lidi, který tam jsou, jak jsou některý namakaný,“ vysvětlil Agátě Hanychové, když s ní dělal živý vstup na instagramu.

Ornellin odchod predikovala již první vyřazená, zpěvačka Adéla, která prozradila, že problémy měla Ornella hned od příjezdu.

„Chtěla jít asi od druhého dne domů,“ prozradila Adéla serveru Super a dodala, že dokonce prosila Mikyho, aby ji napsal.

Ukázalo se, že svou ženu Josef opravdu zná, protože nedostatek jídla a fyzička, která neměla šanci konkurovat jiným soutěžícím, udělaly své a Ornella zkolabovala.

„Bylo to něco jako halucinace, stav, kdy je člověk jako opilý a do toho se prostě motá. V tomto stavu jsem musela setrvat až do rána, kdy se o mě starali ostatní, protože v Dominikánské republice je zakázáno plout lodí v noci po moři,“ prozradila v rozhovoru s deníkem Blesk po návratu.

S kmenem se přišla jen rozloučit a popřát jim hodně štěstí s tím, že zdraví je pro ni důležitější. Došlo jí totiž, že má doma podnikání a tři děti a nemůže se zničit. Ale jinak by si to prý klidně zopakovala.

Ufňukánci, co zabírají místo

Ornelle její problémy záviděly další dvě spoluhráčky, které by nejspíše také rády zkolabovaly.

Rachel a Iva se totiž rozhodly, že chtějí domů. Iva dokonce oplakala, že se nedostala do duelu.

„Tisíce lidí se hlásí a chtějí opravdu hru hrát, ale nedostanou se. Dostanou se hráči, kteří pak chtějí pomalu všichni domů. Opravdu výběr modrého týmu je kvalitní… Neváží si šance, kterou dostali,“ píší rozhořčeně diváci na instagramu.

Další apelují, aby se změnila osoba člověka zodpovědná za casting, protože na ufňukánky se nedá dívat.

Andrea Bezděková si rýpla do výběru soutěžících

Do castingu na Survivor si rýpla i minulá soutěžící Andrea Bezděková. Tu všichni kritizovali, že tam nevydrží, protože je topmodelka. Ona přitom na ostrově vydržela úžasných 68 dní.

Letošní casting dle jejího videa na instagramu probíhal tak, že se vyvolalo z okna, kdo se chce zúčastnit Survivoru.

„Máte apartmány přímo s výhledem na moře, nikde ani noha. Každej západ slunce jenom pro vás. No, all inclusive to úplně není, ale každý ráno čerstvý kokosy k snídani,“ rýpe si modelka do představ několika soutěžících, jak to bude na ostrově vypadat.

Dokonce i Josef Kokta pod jejím videem souhlasil a napsal: „Jo!“

Nutno podotknout, že si modelka trochu utahuje i ze svého partnera Sebastiana. Na něj totiž Ornella práskla, že na ostrově pláče a stýská se mu po Andree.

„V každém vztahu je jeden drsnější a druhý něžnější. On je ten něžnější. Vůbec nechápal, že Andrea tady vydržela v minulé řadě tak dlouho. Furt opakoval, že to musí vydržet alespoň třicet dní, aby se s ním nerozešla. Že by to byl konec. To jsme slyšeli asi pětkrát denně, už mě to začínalo štvát,“ uvedla v rozhovoru pro Super.

Tak kdo bude další? Dočkají se Iva a Rachel vyřazení, nebo odstoupí samy?

Zdroje: OnlyU, Instagram Hanychová, Blesk, Super, Instagram Survivor, Instagram Bezědková

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články