KOMENTÁŘ: Karlos Vémola už se zase zlobí na média. Všichni ale tuší, že zase zlobí on

od Soňa Jiroutová
3 minuty čtení
Karlos Vemola
Zdroj: Nextfoto

A už zase ten Karlos Vémola! Slovenský streamer vystupující pod jménem DEV1 při živém vstupu zachytil něco, co zvýšilo sledovanost jeho videa a zavařilo Karlosovi. Na videu z Thajska, kde se momentálně Karlos nachází bez své manželky, se ve videu po jeho boku objevila vnadná blondýna. Média mají žně, Karlos vše popírá, Lela mlčí.


Tento text je komentářem autorky.

Video vzbudilo pozdvižení zejména kvůli neustálým aférám kolem Karlose, které se týkají jeho nevěr. Všechny kauzy měly něco společného: jednalo se o blonďaté a vnadné ženy, které se velmi podobaly Lele. A nejinak je tomu i v případě ženy na videu.

Já nic, já muzikant

Vraťme se k původu videa, za které to DEV1 schytal. Musel dokonce natočit video, na kterém všechno vysvětluje.

„Když si dáte trochu práce, tak zjistíte, že jedu živě už několik dní. Dá se snadno dohledat, co jsem dělal před daným momentem. Těžko jsem to mohl udělat cíleně. Tuhle cestu do Thajska už mám naplánovanou od roku 2022. Myslím, že tohle jsme snadno a rychle vysvětlili,“ vyvrátil spekulace, že vše udělal cíleně, aby zvedl sledovanost videa.

Ještě je tu varianta, že by si to zařídil sám Karlos, protože musí brát i reklamu na bagety, aby měl na dárky pro děti. Ale tak sebedestruktivní typ snad není.

Vémola se okamžitě začal bránit, že je v tom naprosto nevinně. Prostě kolem něho prošla cizí ženská.

„Tak mě tady po náročných trénincích doktoři vždy dávají dohromady, aby se to tělo nerozsypalo. Trénujeme tady třikrát denně a makáme od rána do večera. Vidím, že Česko zase žije nějakou kauzou, že kolem mě na chodníku prošla nějaká paní. Všichni ze mě zase dělají nějakého sexuálního predátora, že sem asi jezdím užívat si, a ne trénovat. To asi může říct jen člověk, který tady nikdy nebyl,“ rozčílil se na svém instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karlos „Terminator“ Vemola (@karlos_terminator_vemola)

Záhadná žena z Brna

Nutno podotknout, že si za pověst sexuálního predátora může Vémola sám. Jeho poslední aféra s pornoherečkou Rikou Fane živila média hodně dlouho a těžko se asi našel někdo, kdo mu věřil.

Vše se pak vyřešilo, proběhla skvělá svatební cesta plná fotek s polouspanými lvy, za což to manželé pěkně schytali. Jim to ale bylo jedno, hlavně že je zase klid.

A nějaká cizí ženská v Thajsku na ulici to přece nemůže změnit, ne? Jenže se následně ukázalo, že blonďatá paní není žádná cizinka, ale známá firma z Brna.

Dle serveru Extra se má jednat o barmanku Laru, která pracuje v jednom nočním podniku. A právě tato Češka, odpovídající vkusu Vémoly, se záhadně objevila přesně na stejném místě jako on.

Ta paní je všude!

Chudák Karlos se teď postavil do role mučedníka, protože už zase je v tom nevinně a nikdo mu nevěří. Jenže čím více lže, tím více to média zajímá.

Někteří fanoušci si tak dali práci a podrobili fotky z jeho stories bližšímu zkoumání. Sice moc nerozumím tomu, proč výsledky zkoumání následně poslali pseudohvězdičce Evě Feureislové, ale ta to následně sdělila serveru Kafe.

Ta záhadná Češka, která se úplnou shodou náhod objevila v Thajsku vedle Vémoly, se ještě větší shodou náhod objevila i na pláži, když se Vémola fotil!

Takže aktuálně existují dvě varianty a snad jedině Lela může věřit, že existuje ještě třetí. Tou první variantou je, že paní je stalkerka. Kamkoliv jde Karlos, ona jde za ním a pozoruje ho i při focení.

Druhou variantou pak je, že se nejedná o žádnou shodu náhod a Karlos si mezi své aférky se jmény Rika, Lula či Lola může zapsat ještě Laru.

Karlos Vémola se prostě už zase zlobí na média. Všichni ale tuší, že zase zlobí on.

No já mám poměrně jasno, která z variant je ta uvěřitelnější, a budu se opakovat, když napíšu, že tohle si nezaslouží žádná žena a matka.

Zdroj: Super, Instagram, MMA shorties, Kafe, OnlyU, YouTube, Extra

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články