Názor: Karlos Vémola prý nemůže koupit dárky dětem, a tak se zaprodal bagetám. Sebelítost mu nesluší

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Karlos Vemola
Zdroj: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokud by si měli novináři vybrat jednu osobnost, která by je svými skandály uživila, byl by to zaručeně Karlos Vémola. Ten si totiž nedá ani na chvíli pokoj a jeho život by vydal již na sérii knih. A zápisy z poslední doby by byly plné sebelítosti.


Život Karlose Vémoly lze nazvat mnoha přízvisky, ale nudný mezi nimi nebude. Co také čekat od člověka, který doma chová lvici, krokodýly…

Ve Vémolandu to žije

Nejspíše je to zbytečné, ale pojďme si přeci jen shrnout, co se aktuálně děje ve Vémolandu.

Nevěrník Karlos se opět neudržel a pornoherečka Rika, s níž měl mít poměr, se rozhodla, že si nenechá věci pro sebe. Poslední dobou tak média byla plná vyjádření jedné nebo druhé strany. Nutno podotknout, že zatímco Rika dodávala písemné důkazy, Karlos jen urážel.

Aby toho chudák neměl málo, skončil v nemocnici a zápas s Patrikem Kinclem, za který měl dle některých obdržet 3 až 4 milióny, nebude.

Kdo by si myslel, že to Karlose nijak nezasáhne, je na velkém omylu. Karlos totiž prý vše utratil a nyní se musí hodně ohánět, aby peníze vydělal. A bagety se jevily jako nejlepší způsob!

„To, co dělám marketingově, beru jako povinnost, abych zaplatil splátky, pojištění, hypotéky a tak dále. Jinak pracuji tak, že co vydělám, to také utratím. Vždy mi pak teče do bot, takže musím zase někoho zmlátit,“ uvedl Vémola pro Expres.

Vysvětlil tak důvod, proč jej fanoušci nyní mohou vidět na plakátech fastfoodového řetezce u bagety se jménem Lok Lak a sloganem „Život dokážu opepřit nejen soupeřům, ale i sobě.“

Fanoušci kroutí hlavou, hejtři jdou smíchy do kolen a všechny spojuje jedna otázka – jak hluboko Karlos ještě klesne?

Místo Dubaje chudé Vánoce

Karlos na to má trochu jiný názor. Musí dělat vše, aby měl peníze. On teď totiž chudák nemůže dětem splnit sen strávit Vánoce v Dubaji!

„Jak mám dětem říct, že nebudou Vánoce? Kdybych zmlátil Kincla, znamenalo by to, že budeme mít bohatého Ježíška. Kdyby mi děti řekly, že chtějí letět do Dubaje, jako dárek bychom letěli do Dubaje. Díky výdělkům z těchto zápasů jim mohu splnit, co já nikdy neměl,“ pokračoval v rozhovoru pro Expres v sebelítosti.

No možná by mu pomohlo se zajít podívat do dětských domovů nebo rodin samoživitelů. Tam totiž řeší opravdové problémy – například jak uživit děti.

Ale dobře, to už bychom mohli skončit i u dětí v Africe a jinde ve světě. Tak toto téma necháme.

On totiž Karlos na velkolepé Vánoce peníze jistě má. Ale ta pokuta, která mu visí nad hlavou, tam už to možná problém bude.

Objevila se totiž kauza indických tygrů, které měl Karlos dle serveru Extra nelegálně zajistit několika lidem. Jednoho z nich jistému panu P. P. i s příslibem, že legitimizuje papíry k němu přes nějaké známé.

Takže Lela si může oddechnout, tentokrát v tom není jiná žena. A Karlos by možná měl přestat vzdychat, že nepojede na Vánoce do Dubaje. Bude totiž rád, když je nestráví ve vězení.

Zdroje: Expres, Extra

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články