Jitce Čvančarové jsou urážky nějaké Agáty už dávno jedno. V Bruselu s hrdostí reprezentuje svůj film

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
jitka cvancarova
Zdroj: Pavel Machan, Marek Pátek, Martin Hykl / CNC / Profimedia

Začalo to urážkami, které ze svých úst vypustil Jaromír Soukup. Ten se poměrně nevybíravě navážel například do Jiřiny Bohdalové. Když si ale na Slavících Ondřej Sokol s Alešem Hámou rýpli do něho, urazil se. Po jeho vzoru začala celebrity kritizovat i jeho partnerka Agáta Hanychová. Tu nakonec uzemnila až Jitka Čvančarová. Momentálně jí je ale nějaká Agáta jedno, jelikož má v Bruselu příjemnější starosti.

Nejprve se Hanychová začala navážet do Štefana Margity. Jen pár měsíců po smrti jeho milované ženy Hany Zagorové zpochybnila Agáta ve vysílání hudebníkovu orientaci.

„On si snad ještě někdo myslí, že je Margita hetero?“ ptala se podle CNN Prima NEWS. Už tehdy se začalo mluvit o tom, že její partner má na ni vliv a ona po jeho vzoru začne brzy urážet kdekoho.

Ti, co si to mysleli, nebyli daleko od pravdy. Brzy totiž přišla Agáta s urážkami Jitky Čvančarové.

Tady ale modelka narazila. Herečka a zpěvačka si totiž její slova nenechala líbit. Nakonec vedl mediální souboj až k tomu, že se Hanychová za své jednání omluvila nejen jí, ale i Margitovi.

Tohle už jí neprošlo

„Nechápu, proč tahle obtloustlá paní hraje femme fatale a proč vůbec letos nepřijela do Varů ukazovat kozy a špeky. Mně ona připadá úplně příšerná,“ prohlásila v nedávném vysílání Hanychová o Čvančarové.

Čvančarová si nenechala Agátina slova líbit a poslala jí vzkaz přes instagram, kde napsala: „Přála bych všem dětem na světě, aby měly maminky, na které budou moci být hrdé a ke kterým by mohly vzhlížet tak, jako já celý život vzhlížela ke své mamince a babičce. Obě pro mě byly vzory lidskosti, pokory, skromnosti, kultivovanosti, noblesy a obrovské ženské síly. Tak prosím, toto je odpověď.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený jitka cvancarova (@jitkacvancar_official)

Hanychová se následně na své sociální síti omluvila. Podle Super tím udělala největší radost své mamince, herečce Veronice Žilkové.

„Veřejně se omlouvám JČ a ŠM, mrzí mě, že jsem se jich svým nevydařeným humorem dotkla, a přeju jim hezkou první adventní neděli. Doufám, že moji omluvu přijmou a mě si neodnese 5. prosince čert,“ napsala Hanychová. Žilková její omluvu sdílela a připsala: „Konečně, Agátko.“

Hanychová si fanoušky moc neudobřila. Ti jí jasně dali v komentářích najevo, že kdyby to bylo na nich, nikdy by jí neodpustili.

Naštěstí to není případ Jitky Čvančarové, která má teď jiné starosti a rozhodla se už celou věc neřešit.

Nabarvené ptáče

Čvančarová se v posledních dnech raduje především ze snímku Nabarvené ptáče Václava Marhoula, v němž si zahrála a jenž měl premiéru v roce 2019. Dle jejích slov neustále v divácích rezonuje. Důkazem je i to, že byl teď uveden v Bruselu.

Během první adventní neděle dokonce poslala fanouškům přímo z jeho představení v Bruselu pozdravy přes svůj instagram. Film je pro Čvančarovou velmi důležitý. „Všichni cítili, že točíme více než film, že zhmotňujeme poslání,“ řekla dokonce v rozhovoru pro Český rozhlas.

Snímek zachycující válku a chlapce, který se snaží přežít v těžké době plné předsudků a nebezpečí, v Benátkách získal dokonce cenu, kterou uděluje studentská porota. „Pochopili ten vzkaz. Máte naději, že svět může být lepší,“ pochvaluje si Čvančarová.

Zdroj: Český rozhlas, Instagram, Super, CNN Prima NEWS, Prima Ženy, Extra, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články