Jiří Dvořák a Martina Zábranská už nejsou pár. Zůstávají prý dobrými přáteli

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Jiri Dvorak
Zdroj: Nextfoto

Loni na karlovarském festivalu překvapil Jiří Dvořák fanoušky tím, že se objevil ve společnosti s novou přítelkyní. Stala se jí o 27 let mladší moderátorka a herečka Martina Zábranská. Vztah se ale rozpadl a každý si jde svou cestou.

Dvořák o vztahu příliš nemluvil. Možná si chtěl udržet soukromí pod pokličkou, možná se mu jenom nechtělo o celé situaci hovořit. Jeho tehdejší partnerka byla ale sdílnější.

Podle Blesku dokonce přiznala, že se jí český herec líbil už 10 let. „Potkali jsme se na natáčení pohádky. Už tehdy to byl člověk, na kterého jsem se nejvíc těšila. S ním ani vteřina nebyla marná, prokecali jsme hodiny, byl velmi laskavý,“ popsala zhruba před rokem.

Rozchod

I přes vysoký věkový rozdíl oba věřili tomu, že by jim to mohlo fungovat. Hrdě se spolu ukazovali ve společnosti, Dvořák vedle krásné slovenské herečky jako by omládl.

Letos v červnu však pár oznámil rozchod. Server Aha! uvedl, že společnost byla ke vztahu páru velmi skeptická právě vzhledem k jejich věku.

Podle iDNES však za problémy mohla především pracovní vytíženost obou herců. A mimo to také fakt, že zatímco Jiří je Čech, Martina má pracovní povinnosti na Slovensku.

Zůstali přáteli

„Hlavním důvodem rozchodu byla vzdálenost, která nás oddělovala, a také množství pracovních povinností, které nám neumožňovaly trávit spolu dostatek času. Zůstali jsme však velmi dobří přátelé,“ cituje iDNES Zábranskou.

Už dříve herečka řekla, že co si myslí společnost, ona ani Jiří příliš neřeší. Do jejich vztahu nikdo z těch, kteří jim posílali negativní vzkazy, neviděl. Proto je jen tak něco nerozhodilo. A chladnou hlavu se snaží zachovat si i nyní po rozchodu.

Zdroj: Aha!, iDNES, Blesk, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články