Jiří Dvořák vyvedl do společnosti mladou přítelkyni. Je jí 28 let a u sousedů je to hvězda

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
jiri dvorak
Zdroj: Nextfoto

Herec Jiří Dvořák se rozhodl vzít do Varů na festival také svou novou přítelkyni, která je znovu o mnoho let mladší než on sám. Nebál se ani letmých dotyků na veřejnosti.

Jeho tvář značila, že je do své nové přítelkyně hodně zamilovaný. Spekulovalo se tak, o jakou mladou hvězdu se jedná. Nakonec se portálu Expres podařilo vypátrat, že jde o Martinu, která je celebritou hlavně u sousedů na Slovensku. Dvořák si přitom soukromí hodně střeží.

Totožnost krásné mladé ženy odhalena

Nikdo na festivalu neměl ponětí, kdo záhadná kráska je, ale objímala se také s Adamem Mišíkem, kterého tedy musela znát. Nakonec se titulu Expres ozval jeden zdroj, který řekl, o jakou ženu se jedná. A na Slovensku o ní už delší dobu vědí!

„Jde o slovenskou rozhlasovou a televizní moderátorku, herečku Martinu Zábranskou (28). V televizi Markíza moderovala tento rok show Let’s Dance. Zahrála si i v markízáckém seriálu Svatý Max, ve kterém hrál i Adam Mišík. Hlavní roli hrál Vincent Navrátil,“ uvedl zdroj.

Mladá přítelkyně mu vlila novou krev do žil

Není ale jasné, kde se seznámila právě s Jiřím Dvořákem, od kterého ji dělí více než 25 let. Je ovšem zřejmé, že mezi nimi přeskočila jiskra. Nejde totiž o krátkodobou romanci, protože vedle mladé přítelkyně se i takový morous, kterým Dvořák je, usmíval na všechny strany.

Bylo vidět, že je vedle Martiny spokojený a užívá si její společnost. Že je nějakou dobu sám, přiznal Dvořák teprve, když byl čestným hostem v pořadu StarDance, kde usedl do publika bez doprovodu.

„Už není poměrně dlouho, ale je můj blízký přítel, ale partnerka už ne,“ řekl český herec pro Blesk. Jestli se na festivalu se svou bývalou přítelkyní také potkal, není jasné. Sám Dvořák je v Karlových Varech hlavně z pracovních důvodů.

Zdroj: Expres, Blesk

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články