Martina Zábranská se svěřila, že se do Jiřího Dvořáka zamilovala už v době, kdy nebyla plnoletá

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Jiri Dvorak
Zdroj: Profimedia

Nový pár českého showbusinessu Jiří Dvořák a Martina Zábranská se postaral o pěkný rozruch na filmovém festivalu ve Varech. Do doby, než se společně ukázali na červeném koberci, nikdo neměl tušení, že tvoří pár. Nyní se Martina rozpovídala o jejich seznámení.

Filmový festival v Karlových Varech s sebou každoročně přináší nějaké skandály či nezapomenutelné okamžiky. Opilecké eskapády, nevěry či outfit Jitky Čvančarové k festivalu prostě patří.

Tentokrát se o nezapomenutelný okamžik postaral herec Jiří Dvořák, když na červený koberec dorazil s novou partnerkou.

Zamilovaná dvakrát

Velký věkový rozdíl mezi partnery už je dnes skoro běžný. Ale i tak vždy překvapí, když se dají dohromady dvě různé generace.

Nejinak je tomu u páru Dvořák a Zábranská. Zatímco herci je už přes padesát, herečce a moderátorce nebylo ještě ani třicet.

Svůj vztah drželi pod pokličkou až do festivalu. Nyní, když už je vše takzvaně provaleno, se moderátorka rozpovídala o seznámení.

Dvojice se seznámila v době, kdy byla moderátorka sotva plnoletá.

„Poznali jsme se na natáčení pohádky Šťastný smolař. Už tehdy to byl člověk, na kterého jsem se nejvíc těšila. Ani jediná sekunda s ním strávená nebyla marná. Povídali jsme si celé hodiny,“ vzpomíná Zábranská na seznámení.

Přiznává, že už v té době se do Dvořáka svým způsobem zamilovala, ale nebylo správné načasování.

„Byl velmi laskavý. Ale trvalo nějakou dobu, než jsme se potkali znovu. Tentokrát to bylo jiné a správné,“ prozradila šťastně zamilovaná moderátorka a dodala, že prožívá nejšťastnější období svého života.

Aféra s Mišíkem?

Překvapení bylo o to větší, že dle slovenského deníku Pluska měla mít Zábranská při natáčení seriálu Svatý Max blízko ke svému hereckému kolegovi Adamu Mišíkovi.

Dle zmíněného deníku se měli často objímat a trávit spolu hodně času. Mělo dojít i na polibky.

„Během natáčení to mezi nimi pořádně jiskřilo. Dokonce si během přestávky dali přede všemi několik polibků, objímali se a jejich pohledy hovořily za vše,“ uvedl zdroj ze štábu.

Zda však v té době byla již Zábranská ve vztahu s Dvořákem, není známo, protože vlastně nikdo neví, od kdy spolu jsou. A ať mezi nimi bylo cokoliv, oba jsou již někde jinde.

Tato dvojice totiž nebyla jediným překvapením festivalu. Shodou okolností to byl právě Mišík, kdo na festivalu odhalil svou novou známost. Je jí dcera Ivy Kubelkové, Natálie.

Zdroje: Televize Nova, Pluska

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články