Hvězda Sestřiček Míša Tomešová vítá nový pracovní týden nahoře bez. Podívejte se, co všechno ukázala

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
michaela tomešová
Zdroj: Profimedia

Míša Tomešová, rozená Doubravová, je známá muzikálová herečka. Divadla jsou ale nyní zavřená, a tak je určitě vděčná za roli v seriálu Sestřičky. Doma je maminkou na plný úvazek a volné chvilky využívá k pobytu v přírodě.

Devětadvacetiletá herečka a aktuálně zdravotní sestřička Barča ze seriálu TV Prima Sestřičky je stejně jako její vrstevníci aktivní uživatelkou sociálních sítí.

Často přidává fotku svých dvou synů, Kristiána a Jonáše, nebo fotky z natáčení s kolegy. Odhalené fotky u ní nebývají denním chlebem, nyní ale překvapila.

Odhalená fotka

Míša se za postavu nikdy stydět nemusela. I po porodu dvou synů je drobounká a žádná poporodní kila ji trápit nemusí.

Neodhaluje se nijak často, z dovolené raději přidá fotku, jak dovádí se svými syny než vyumělkovanou pózu na pláži.

Tentokrát se vyfotila na zasněženém balkoně nahoře bez. S popiskem „Dobré rán, světe!“ přivítala nový týden na svém instagramovém účtu.

Pondělní ráno tak kolemjdoucí v Úvalech u Prahy, kde Míša s manželem žije, mohli mít skutečně pěknou podívanou. Svůj ekologický domek ale mají na samotě a z lesa ji mohla pozorovat leda tak zvířátka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Míša Tomešová (@misatomesova)

Dovolenou jí nepřáli

Muzikálová hvězda se nedávno vrátila s manželem z prosluněného Egypta, kde si užívali pohodovou dovolenou se svými dvěma syny a maminkou.

Od fanoušků si vyslechla nejen slova chvály na postavu, ale také pořádné hejty, že v době celosvětové pandemie vyrazila na dovolenou.

Některým sledujícím se nelíbilo, že zatímco ostatní herci si stěžují, že nemají ani na základní obživu, Tomešovi vyrazili k moři.

V komentářích se pak Míši zastával manžel Roman s tím, že neudělali nic špatného a nikdy si zrovna oni dva na obživu nestěžovali.

Romana ostatně vídáme také na Primě v seriálu Slunečná. Tomešovi mají na rozdíl od jiných herců štěstí, že kromě divadla je živí i seriálové herectví.

Autor: Naďa Brožová

Související články