Hvězda filmu Oppenheimer Emily Blunt trénuje dle speciálních pohybových metod

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Emily Blunt
Zdroj: lev radin / shutterstock.cz

Herečka Emily Blunt, která aktuálně září v očekávaném trháku Oppenheimer, je nejen úspěšnou herečkou, ale také matkou dvou dcer. Jak si tato krásná a charismatická žena udržuje svou štíhlou postavu?

Kvůli svým rolím je zvyklá, že musí tvrdě pracovat na své fyzičce. Proto nepolevuje ani ve svém volném čase, kdy zůstává ve svém fitness režimu. Dokáže však i hřešit.

Cvičila i v těhotenství

V úpěšném filmu Na hraně zítřka zářila Blunt po boku Toma Cruise. Její náročná role vyžadovala těžkou přípravu a herečka ji zvládla na jedničku i díky své trenérce Monique Eastwoodové, se kterou spolupracovala 10 let.

„Musela jsem připravit její kaskadérský kousek tak, abych se ujistila, že má dobrou svalovou vytrvalost a kardio zdatnost, aby při natáčení zvládla každodenní nároky na její tělo,“ vzpomíná trenérka na tuto dobu.

Herečka to zvládla perfektně, a ve svém tréninku pokračovala dokonce i během těhotenství, ačkoliv se dle trenérky zaměřily hlavně na to, aby byla Blunt silná a zdravá a neublížilo se miminku.

Tréninkový režim dle Emily Blunt

Herečka trénuje dle pohybových metod, které jsou založeny na hodinovém nepřetržitém pohybu.

Typický týden tréninku pro ni dle serveru Women’s health zahrnuje několik forem cvičení. Během týdne abslovuje 4 tréninky, které obsahují kombinaci silových pohybů a pohybů s vlastní vahou.

Jeden z těchto tréninků se zaměřuje na pohyby ve stylu baletu. Další obsahuje odporová cvičení. A nesmí chybět ani strečink na protažení.

Z čeho se skládá její jídelníček?

Blunt má k snídani nejraději kaši s ostružinami nebo bezlepkový hnědý toast s arašídovým máslem a zeleným čajem.

Její oběd se obvykle skládá z tuňákového salátu s nízkotučným dresinkem a miso polévky s bezlepkovou hnědou rolkou.

K večeři si pak ráda dává cuketové lasagne se salátem nebo lososa bohatého na bílkoviny s dušenou brokolicí a chřestem.

Jedná se ale o její dietní jídelníček, když se potřebuje dostat do formy. Herečka totiž zároveň umí polevit.

Umí si i dopřát

Emily Blunt popírá, že herečky musí neustále držet diety. Když musí být kvůli roli více fit, tak na sobě zamaká, ale umí si dopřát i odpočinek a dobré jídlo.

I přes přísný fitness režim miluje Blunt vaření a volí tradiční britská jídla. V neděli si tak dopřává pečené jídlo z masa a zeleniny s klasickými pečenými bramborami.

„Ráda se udržuje v kondici, aby mohla hrát tvrdě! Opravdu ráda jí a pije s přáteli, ale chápe, co je potřeba, aby zůstala aktivní a fit,“ vysvětluje trenérka Monique, že tajemstvím herečky je zejména její schopnost udržet vše v rovnováze.

Zdroj: CelebWell, Women´s healt, NewsBytes

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články