Heidi Janků se na plese pochlubila štíhlou postavou. Dodržuje přerušovaný půst a chodí na dlouhé procházky

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Heidi Janku
Zdroj: Nextfoto

Plesová sezona už se pomalu rozjíždí. Své o tom ví i Heidi Janků, která je nejen zpěvačkou, ale také velmi vyhledávanou moderátorkou. Na svém instagramu se tak pochlubila jednou pracovní fotografií z pražského Žofína. V rudých šatech vynikla její štíhlá postava. Její životospráva ale jejím krásným křivkám příliš neodpovídá.


Heidi Janků je známá moderátorka, která se v zimě objevuje především na společenských událostech a plesech. Stejně tak tomu bylo v sobotu, kdy se krásná brunetka vydala moderovat ples do pražského Paláce Žofín.

Na sebe si vzala rudé asymetrické šaty bez ramínek, které jí neuvěřitelně slušely. Fotografií v nich se zpěvačka pochlubila na svém instagramu.

Přirozeně v červené róbě vynikla její štíhlá postava, jíž vévodí její krásné a dlouhé nohy. „Odjakživa mám štíhlé nohy, a proto v poslední době říkám, že nohy jsou to poslední, co ještě můžu ukazovat,“ řekla zpěvačka webu Lifee s tím, že jí možná odchází svalová hmota.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Heidi Janků (@heidijanku)

Sport ji příliš neláká, dodržuje velmi specifickou stravu

Na sport a zdravou životosprávu si Heidi příliš nepotrpí. „Nerada běhám, to nemám ráda,“ vysvětlila interpretka nesmrtelného hitu „Když se načančám“. lifesylovému webu. Místo toho raději chodí na dlouhé procházky se svým pejskem, prý v průměru nachodí 10 kilometrů za den.

Zpěvačka také většinu života dodržuje dietu, ovšem trochu jinou, než by člověk očekával. Místo stravy bohaté na ovoce a zeleninu by totiž měla jíst pravý opak. A to kvůli onemocnění střev, nesmí totiž moc vlákniny.

Heidi přiznává, že pokud by předepsanou dietu přísně dodržovala, tak by se do žádných svých šatů už nevešla. „Jsem pochopitelně hlídaná svým lékařem. Teď jsem ve stádiu, kdy si můžu dát víceméně všechno, ale nesmím to přehnat. Musím jíst střídmě,“ doplnila.

Dodržuje přerušovaný půst

Svou speciální stravu přerušuje půstem, který drží už několik let. „To znamená, že můžete jíst cokoliv, ale část dne nejíte. Já třeba ráda snídám, takže posnídám, pak se naobědvám a pak až do rána nejím nic,“ popsala své jídelní návyky TN.CZ.

„Zvykla jsem si na to. Žaludek se stáhne a pak nepotřebujete tolik jíst,“ popsala výhody této metody.

Ať už k její kondici přispívá cokoliv, rozhodně jí to pořádně svědčí. Jejích 60 let, které letos oslavila, by jí hádal opravdu jen málokdo.

Zdroj: Lifee, TN.CZ, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články