Ewa Farna upozorňuje na podvodníky s přípravky na hubnutí. S kilogramy raději zatočí jinak

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
ewa farna
Zdroj: Nextfoto

Nejen Ewa Farna, ale také herečka Jitka Čvančarová nebo zpěvačka Monika Absolonová. To jsou hlavní poškozené, které se nyní musí obhajovat po celé republice. Ukazují se totiž lživé články, v nichž se dozvíte „zaručené“ tipy na hubnutí právě od nich.

Podvodníci se snaží skrze slavné tváře prodávat produkty, které mají lidem pomoci zhubnout. Když pak fanoušci vidí svou oblíbenou osobnost, které zázračný lék „funguje“, koupí si ho také. A proto je třeba proti tomu bojovat.

Ewa Farna vysvětluje fanouškům, jak to ve skutečnosti je

Ewa Farna patří mezi poškozené celebrity, kterých se týká tento problém. Na některých stránkách se totiž objevují rozhovory s její osobou, ve kterých měla prozradit svoje tajemství ohledně hubnutí.

Na instagramu ve stories pak některé články sdílela. Ukazuje tak, že nic takového nebere, a nabádá fanoušky, aby podobné produkty nekupovali, protože jim nepomohou, a naopak mohou tělu uškodit.

Zpěvačka raději kilogramy vyskáče na koncertech

Poukazovala také na to, že je tento čin trestný. Tím, že se jedná o internetový prostor, je však malá šance někoho dohledat, a tak si stále mohou tito podvodníci dělat, co chtějí.

Ewina slova pak sdílely i další poškozené, například Jitka Čvančarová nebo Monika Absolonová.

Co ale na hubnutí skutečně funguje? Farna pozvala své fanoušky na svou tour, která začíná již 15. října v Ostravě. A tam společně s ní můžete kilogramy navíc vyskákat a vyzpívat. Zpěvačka, která je po druhém porodu, je ale sama se sebou spokojená.

O jejím těle a nejen o něm je její nejnovější album Umami. Ve svých písních zpívá Ewa o tom, jak musela ujít dlouhou cestu, aby své tělo přijala takové, jaké je. Dlouho se musela potýkat s neslušnými komentáři na svou osobu, protože se médiím nelíbilo, jak vypadá.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články