Anežka Rusevová byla zneužita ve lživé reklamě. Stejný problém řeší Pavla Tomicová

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Anezka Rusevova
Zdroj: Profimedia

Herečka Anežka Rusevová si okusila na vlastní kůži situaci, ve které se ocitla i Pavla Tomicová. Její změnu postavy využili podvodníci v reklamě na hubnutí.

Herečka se proto rozhodla vyjádřit k těmto reklamám a lidem vzkázala, že za jejím zhubnutím nejsou žádné přípravky, ale odhodlání a silná vůle.

Problémy měla i Tomicová

Pavla Tomicová zhubla neuvěřitelných 35 kilo. Situaci hned využili podvodníci a její proměnu promítli do reklamy na přípravky na hubnutí.

„Na hubnutí jsem nic neužívala a hlavně jsem se nepodílela na žádné takové reklamě. Prosím, upozorněte na to své kamarády a známé. Moc mě to zlobí, zneužili mé osoby a budu moc vděčná, když o tom podvodu budete informovat co nejvíce lidí. Děkuji vám moc,“ reagovala na tyto reklamy Tomicová na své sociální síti.

Do stejné situace se dostala herečka ze seriálu Ulice Anežka Rusevová, která v seriálu hrála oplácanou Vendulku. Ta se rozhodla, že zatočí s kily navíc.

„Dlouhodobě jsem začala přibírat a najednou jsem se se svou figurou dostala někam, kde jsem nikdy být nechtěla. Uvědomila jsem si, že jsem se sebou v tomhle ohledu nespokojená,“ řekla v rozhovoru.

Inspirací jí byli kolegové Václav Svoboda a Honza Řezníček. Když viděla jejich pokroky, rozhodla se, že to zkusí také.

Výsledky se dostavily a herečka vypadá skvěle. Hned se ale vyrojily reklamy s tím, že si dopomohla přípravky na hubnutí. Opravdu je herečka použila?

Oběť podvodu

„Držela jsem dietu od listopadu do konce března a od té doby stále docházím na kontroly, abych váhu pořád monitorovala a udržela ji pod kontrolou. I když už přímo přísnou dietu nedržím, tak jsem si osvojila určité stravovací návyky, které se více či méně snažím dodržovat,“ prozradila herečka, jak se jí kila podařila shodit.

A jak reagovala na to, že dle společnosti s přípravky na hubnutí využívala jejich produkty a díky tomu takto zhubla?

Zjištění, že se na internetu objevují její fotky, a dokonce i fiktivní rozhovor, který podporuje tvrzení firmy, že jí k hubnutí pomohly právě její přípravky, ji velmi naštvalo.

„Dokonce už se mě pár lidí ptalo třeba na instagramu nebo facebooku, jestli je to pravda a mají si produkt koupit. Chci se k tomu tedy tímto vyjádřit, že jsem žádné ‚zázračné kapičky‘ nikdy neužívala, a chci tímto čtenáře upozornit, aby se nenechali napálit a nepřišli o peníze jen proto, že si myslí, že jsem tváří této lživé reklamy. Já jsem hubla pod dohledem nutriční poradkyně a držela certifikovanou dietu. S touto podvodnou reklamou nemám nic společného,“ sdělila rozhořčená herečka, které toto zneužití prý neublížilo, ale považuje jej za nehoráznost.

A tím kouzlem, díky kterému se jí podařilo zhubnout, je dle ní zejména silná vůle a odhodlanost. Upozorňuje také na to, že co fungovalo u ní, nemusí fungovat u jiných. V jejím případě se jednalo o Camridge dietu, o které si můžete přečíst v tomto článku.

Zdroj: Aha!, Jímeto.cz, Blesk

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články