Eva Pavlová jezdí na schůzky, vaří, pere a uklízí. Přiznala také, že trochu zanedbává své zdraví

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Eva Pavlova
Zdroj: Profimedia

Nejen budoucí prezident Petr Pavel, ale také jeho manželka Eva Pavlová toho mají v poslední době hodně. Nastávající první dáma dostává od lidí mnoho zpráv a dotazů. Na své sociální síti ujistila, že se časem pokusí dostat k odpovědi na všechny zprávy.


Eva Pavlová před časem bojovala s rakovinou. Ačkoli už má ty nejhorší problémy za sebou, na své zdraví by měla stále dbát a šetřit se. To ale teď úplně nezvládá, hrne se toho na ni totiž příliš a na odpočinek moc času nemá.

Nedávno se sešla se současnou první dámou Ivanou Zemanovou. Proto když právě neběhá po pracovních schůzkách, má plné ruce s vyřizováním zpráv od lidí.

Kromě toho se také musí věnovat domácnosti, protože je nejen novou první dámou, ale také manželkou a ženou, která má doma spoustu povinností.

Důvěra mě těší, ale i zavazuje

Na své sociální síti Pavlová poděkovala lidem za to, že se na ni obrací se svými zprávami. Dodala ale, že toho má v poslední době opravdu hodně. „Vaše důvěra mě těší, ale také zavazuje,“ uvedla.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Mgr. Eva Pavlová (@eva__pavlova)

Doplnila, že všem podnětům se bude opravdu pečlivě věnovat, ačkoli nejspíš nebude v jejích silách pomoci úplně každému jednotlivě.

„Chci se věnovat hledáním spravedlivých řešení, otázkám sociální či rodinné politiky, vzdělávání, následné péči a jiným tématům. Prosím vás však o trochu trpělivosti,“ píše na svém instagramu budoucí první dáma.

Ta také napsala, že „uklízí, pere, žehlí, vaří, občas jede na schůzky se zajímavými lidmi, doprovází manžela na některých aktivitách, řeší si šaty na 9. 3. a další společenské oblečení (což je opravdu těžké).“

Měla by se šetřit

Pavlová také na závěr svého instagramového postu přiznala, že trochu zanedbává své zdraví. Nastupující první dámě přitom před dvěma lety objevili zhoubný nádor štítné žlázy, měla by se tedy šetřit.

„Chvíli trvalo, než jsem se psychicky i fyzicky dala dohromady. Takže aktivit v rámci kampaně jsem se na začátku příliš nezúčastňovala, přidávala jsem se postupně,“ svěřila se v prosinci v rozhovoru pro iDNES.

Pavlová se chce věnovat nejen pomoci samoživitelkám, protože sama jednou z nich kdysi byla. Jak ale i na sociálních sítích přiznává, plánů má tolik, že vůbec neví, jak si je rozloží a jak stihne odpovědět na všechny příchozí dotazy.

Zdroj: iDNES, OnlyU, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články