Eva Pavlová předvedla na schůzce se Zemanovou módní vkus. Na veřejné vystupování je dobře připravená

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Petr Pavel Eva Pavlova
Zdroj: Václav Šlauf / MAFRA / Profimedia

Manželka současného dosluhujícího prezidenta se včera setkala se ženou nastupující hlavy státu. Ivana Zemanová a Eva Pavlová se sešly, aby spolu pohovořily o pracovních zkušenostech a aktivitách Zemanové za dobu prezidentského mandátu jejího muže. Podle mluvčí Petra Pavla trvala schůzka asi hodinu, uvádí ČTK.

Manželka Miloše Zemana se na veřejnosti příliš neukazuje a své soukromí si střeží. Jako první dáma má za sebou ale i tak mnoho zkušeností. A právě proto ji Pavlová požádala, zda by se s ní o ně nepodělila.

„Byla to velice příjemná schůzka. Paní Pavlová je milá, příjemná a zdvořilá,“ cituje Zemanovou na svém twitteru Jiří Ovčáček. Pavlová pak doplnila, že setkání bylo milé. Kromě politiky a pracovních témat probíraly prý ženy také domácí mazlíčky, bydlení a další osobní záležitosti.

Elegantní Pavlová

Ačkoli se Zemanová na veřejnosti příliš neukazuje, když už ji média zachytí, vypadá vždy tak, jak se na první dámu sluší. Na schůzku s Pavlovou dorazila v černých šatech.

Eva Pavlová pak zvolila šaty růžové, doplnila je také stejně barevným kabátem a její ruce zdobilo hned několik prstenů. Je jasně vidět, že na veřejné vystupování je nastávající první dáma velmi dobře připravená a ve společnosti svému muži ostudu dělat nebude.

Podle serveru Novinky má Eva Pavlová nejraději české módní designéry. Ráda sází na monochromatickou kombinaci barev a její nejoblíbenější barvou je podle všeho právě růžová. Nejčastěji obléká sukně, jednoduché společenské kalhoty a kabáty, doplňuje pak iDNES.

Kritika pro Zemanovou, pochvala Pavlové

Ačkoli Pavlova mluvčí sdělila, že schůzka obou prvních dam trvala zhruba hodinu, podle některých lidí musela být snad ještě kratší. Na twitteru totiž většina sledujících uvádí, že Zemanová nejspíš neměla Pavlové moc co předat.

„Jaké pracovní zkušenosti paní Zemanová v roli první dámy, proboha, má?“ ptá se pan Václav. Uživatel Honza pak doplňuje: „O čem s ní mluvila? To byla vskutku krátká schůzka, co?“ A i Paní z HR má dojem, že muselo být za 10 minut hotovo.

Na druhou stranu Pavlová se dočkala pochval, a to především svého módního stylu. „Myslím, že tihle dva nám ve světě ostudu neudělají,“ uvádí k Pavlové a jejímu manželovi v komentářích na Novinkách paní Irena.

„Paní Eva působí od začátku velmi mile a elegantně. Bude určitě skvělou první dámou a těším se, kde všude svou přítomností podpoří akce. Na rozdíl od naprosto neviditelné Klausové a Zemanové. (Má Zeman ženu, že jo?),“ píše pak s humorem paní Zuzana.

Zdroj: ČTK, Twitter, Novinky, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články