Eva Holubová přestala kouřit a chce se zbavit přebytečných kil. Fanoušků se zeptala na radu

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Holubova Eva
Zdroj: Nextfoto

Nestárnoucí herečka Eva Holubová se snaží jít s dobou, a to i tím, že je velmi aktivní na sociálních sítích. V poslední době mají ale její příspěvky na instagramu podobné téma, a tím je zdraví. Herečka už nějakou dobu totiž trpí postcovidovým syndromem a různými virózami. O své zdraví se ale rozhodla bojovat, přestala kouřit, a své fanoušky dokonce nyní žádá o radu, jak zhubnout.


Eva Holubová ve svých 63 letech rozhodně nepatří do „starého železa“. Stále hraje, moderuje, ale je také velmi aktivní v online prostředí. Na svém instagramu svým téměř 230 tisícům sledujících pravidelně odhaluje radosti i starosti svého života.

V poslední době se mnoho příspěvků týká jejího zdraví. Na to si Eva svým krásně vzletným jazykem, který používá při psaní příspěvků, opakovaně stěžuje.

Herečku trápí postcovidový syndrom

Vše začalo loni v říjnu, kdy prodělala filmová i divadelní herečka covid. Bohužel se o ni v karanténě nemohl nikdo starat, a dokonce se jí i rozbilo topení a netekla voda. Holubová si tak užila pořádně krušné chvíle, ve kterých nechyběly ani slzy, ani pocity beznaděje.

Z nemoci se nakonec brzy dostala, bohužel to ale na ní zanechalo následky jak psychické, tak ty fyzické. „Postcovidové stavy se ovšem vyznačují sebelítostí a špatnou náladou. Já to tedy pozoruji více na svém okolí. Ale být neustále naštvaná vyčerpává,“ svěřila se webu Prima Ženy.

Kvůli zdraví sekla s kouřením

Na instagramu také nedávno vyjmenovala své somatické potíže. „Astma, zánět průdušek – chronický, nespavost, úzkosti, rozšířená aorta, hypertenze, štítná žláza, rýmička a kašlíček,“ napsala herečka. I v několika předchozích příspěvcích uvedla, že její aktuální imunita není zrovna v nejlepší kondici.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Holubova (@evaholubovaofficial)

Učitelka Eva z Pelíšků se ale rozhodně nevzdává. Na svém zdraví se rozhodla velmi intenzivně pracovat. „Já teď zkouším, hraju, točím film, seriál, nekouřím, abstinuju, nekafuju,“ pochlubila se. Přitom byla opravdu velmi silnou kuřačkou a bez cigarety si ji uměl představit jen málokdo.

Nyní chce navíc i zhubnout

Nyní se rozhodla své zdraví posílit ještě jedním způsobem – chce se zbavit přebytečných kil. „V polovině dubna bych chtěla najet na cvičení a hubnutí. Máte nějaký méně drastický a přitom účinný, zdravotně nedevastující nápad,“ otázala se svých fanoušků na instagramu. Ti nelenili a okamžitě ji začali zasypávat všemožnými radami.

„Výživová poradkyně, nastavený jídelníček, pravidelná strava, žádné velké cvičení, jen pravidelné procházky se psem,“ doporučila jí uživatelka Renata. „Táhne to více k sobě, opečovávat se, myslet na sebe a hýčkat se,“ myslí si Lenka.

Podobně jí i další diskutující radili dostat se do formy především po fyzické stránce. Na to Holubové doporučovali především klid a pohodu doplněnou o jógu či dechová cvičení. Tak snad se dá jedna z nejoblíbenějších hereček opět dohromady a bude opět bavit diváky svým nezaměnitelným smyslem pro humor.

Zdroj: Instagram, Prima Ženy, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články