Eva Holubová bojovala několik dní s virem. Na představení ale nakonec dorazila

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Holubova Eva
Zdroj: Nextfoto

Fanouškům Evy Holubové řádně zatrnulo. Populární herečka se v neděli na svém instagramu svěřila, že onemocněla. Doma jí navíc nefungovalo topení a netekla teplá voda, což jí rekonvalescenci ještě komplikovalo. Nakonec se ale zvládla vyležet, a diváci o její představení s Bohumilem Kleplem nepřišli.

Herečka Eva Holubová je velmi aktivní na sociálních sítích. Skrze své fotografie a dlouhé popisky se se svými sledujícími dělí o své myšlenky, starosti i radosti.

Nemoc a rozbité topení

Nedávno své fanoušky ale pořádně vyděsila. Na sociální síť přidala snímky, na kterých nevypadala ani trochu dobře. Jak poté z popisku vyplynulo, její zbídačený stav souvisel s tím, že byla nemocná.

„Včera probíhal asi největší zápas mezi virem, léky, imunitou,“ napsala v neděli na instagram. „Potila jsem se, plakala, možná občas ukápla slina,“ popsala krušné chvíle.

Aby toho nebylo málo, doma jí ve stejný čas přestalo fungovat topení. „Neteče nám teplá voda, netopí topení, nešetříme, je to rozbitý, “ snažila se neztrácet svůj typický humor.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Holubova (@evaholubovaofficial)

Za pár dní už se ale začala cítit lépe

Z textu bylo ale jasně patrné, že se necítí vůbec dobře. Vzkaz jí pod fotkami nechala i bývalá první dáma. „Uzdrav se brzy!!! Med! Zázvor,“ napsala Dagmar Havlová.

Postupem času se její příspěvky stávaly opět veselejšími a veselejšími. Holubová se pochlubila, že si doma začíná dokonce i zpívat. „A když na mne šly chmury nebo pochybnosti, hned jsem na ně poslala Šulákovou a ona to všechno jenom sfoukla ze stolu,“ svěřila se.

V čtvrtek si zvládla opět stoupnout na pódium

Ve čtvrtek ale přišla pro její fanoušky ta nejlepší zpráva. „Dneska se hraje a v Líbánkách na Jadranu budu hrát po boku Bohuše Klepla jenom pro vás,“ napsala herečka na instagram.

„Několik negativních testů za sebou a svolení lékaře,“ doplnila ještě. Tak snad už bude populární herečka v pořádku.

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články