Eva Decastelo už je součástí Třeštíkovy rodiny. S jeho sestrou si skvěle rozumí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva decastelo
Zdroj: Nextfoto

Eva Decastelo a Tomáš Třeštík toho o svém vztahu zatím moc neprozradili. Nějaký čas odmítali mluvit úplně, pak se na instagramu objevilo pár fotografií, které dokazují, že mezi nimi něco je. A podle společnosti, ve které se Decastelo objevila na fashion weeku jedné automobilové značky, se zdá, že už zapadla do Třeštíkovic rodiny.

Žádné konkrétní vyjádření o vztahu Třeštíka s Decastelo se zatím neobjevilo, fanoušci tak musí odhadovat, co mezi nimi je, jenom podle fotografií. Indicií je ale čím dál víc, a teď se navíc objevilo několik dalších.

„Hezké to bylo! Děkuji za společnost,“ napsala Eva Decastelo k fotce, na které se sestrou Tomáše Třeštíka Hanou pózuje na pražské Štvanici. Tam si užívaly týden módy, a jak se zdá, Eva si s Hanou skvěle rozumí. Je to i díky tomu, že už je považována za součást rodiny?

Tentokrát bez Tomáše

Dacestelo ukázala na sociální síti hned několik snímků z akce, na kterých je mimo jiné zachycena také s hereckým kolegou Lukášem Hejlíkem, daleko více ale fanoušky zaujala nejspíš právě Hana Třeštíková.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Decastelo (@decasteloeva)

Na fotografiích rozhodně nejde o nějakou přetvářku, je vidět, že si všichni přítomní akci naplno užívají a skvěle se baví. Není přitom ale známé, že by se dříve s Třeštíkovou nějak výrazně Eva bavila. Napovídá to tak tomu, že je za tím i vztah s Tomášem.

Ten se na akci neobjevil, podle informací Expresu trávil víkend na venkově. Na Vyžlovce si nedávno postavil bungalov a tam trávil podle všeho čas, zatímco jeho pravděpodobně partnerka zlepšovala vztahy s rodinou.

Už se těší na další ročník

Decastelo k fotografiím z akce, na kterých se usmívá ve společnosti Třeštíkové, napsala, že se už těší na další ročník. Je možné, že proběhne tentokrát i po boku Tomáše? Nebo budou i po roce stále o svém vztahu mlžit, ačkoli vše nasvědčuje tomu, že jsou více než přátelé?

Na webu Extra se objevila informace, že vztah dvojice potvrdila, i v tomto případě jde ale pouze o spekulace spojené s jedinou fotkou. Na druhou stranu, pokud by spolu nic neměli, nejspíš by podobný příspěvek Třeštík na sociální síti nesdílel.

Fanoušci netrpělivě čekají, jak se dvojice ke svému vztahu dál vyjádří. Vzhledem k tomu, že s Tomášovou rodinou si očividně rozumí Eva dokonale, je otázkou, jaký důkaz přijde příště. Jaká událost dva očividně zamilované donutí k tomu, aby konečně naplno promluvili o jejich vztahu?

Zdroj: Extra, Expres, Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články