Eva Decastelo strávila narozeniny sama ve vlaku. Tomáš Třeštík se mezitím bál nakládačky od Soukupa

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva decastelo
Zdroj: Nextfoto

Eva Decastelo a Tomáš Třeštík oficiálně potvrdili, že jsou spolu, už před několika dny. Ačkoli nová láska je vždy silná a mezi těmito dvěma to skutečně jiskří, na Eviny narozeniny měl Třeštík trochu jiné starosti než s ní cestovat opožděnou dopravou. Ona tak strávila velký den sdílením selfíček z vlakového kupé.


12. září oslavila herečka své 44. narozeniny. Nejspíš si představovala, že je stráví jinak, když už ale polovinu dne procestovala, rozhodla se alespoň pobavit fanoušky. Ve stories na svém instagramu tak pravidelně informovala o tom, kde se právě nachází a jak jí cesta ubíhá.

Nejprve se pochlubila snímkem z pražského hlavního nádraží, pak ukázala, kam cestuje. Vlak do Bohumína pak nafotila zvenku i zevnitř. I když se očividně po cestě nenudila, úplně ty nejlepší narozeniny to pro ni nejspíš nebyly.

Vždycky jsem si přála…

Ačkoli fotograf Tomáš Třeštík své partnerce napsal k narozeninám jednoduché „Vše nejlepší“ a přidal i srdíčko, na videích a snímcích Evy Decastelo se v její velký den neobjevil. Eva si tak mohla ve vlaku jen stále dokola prohlížet společný snímek, který Třeštík na instagram přidal.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tomáš Třeštík (@tomastrestik)

Sama ale také ve sdílení příspěvků nezahálela. „Tak nějak jsem asi vždycky chtěla strávit narozeniny sama ve vlaku,“ napsala k jedné z fotek. Na ní je nicméně vidět, že má kupé sama pro sebe a sedí se jí pohodlně, alespoň to pro ni tak vlaková společnost zajistila.

Cesta směr Bohumín nejspíš nebyla pro Evu úplně krátká, nakonec ji ale nějak zvládla překonat a přece jenom se nějakých těch gratulací dočkala. Mimo jiné i od fanoušků, kteří jí dělali ve vlaku společnost alespoň online. A Tomáš? Ten má poslední dobou trochu jiné starosti.

Bojí se nakládačky od Soukupa

Třeštík je mimo jiné dobrým kamarádem Agáty Hanychové. I to je ale důvod, proč se teď bojí toho, že mu Jaromír Soukup zlomí nos. Ten totiž na jeho osobu zavtipkoval v pořadu Agáta Jaromíra Soukupa, kde naznačil, že by Tomáše rád potkal.

Po vysílání prvního dílu si Třeštík do Soukupa trochu rýpnul. On mu to tak v dalším vynahradil, když Agátě řekl: „Neměl bych moc mluvit, aby kámoš zase nepsal, že jsem moc chytrý. Seznámíš mě s ním? On neboxuje, že ne?“ smál se.

Jeho výhružka očividně fotografa trochu vyděsila, protože na ni podle Extra ihned zareagoval na sociální síti. „Asi bych měl zase začít dělat alespoň kliky. Tak doufám, že mi alespoň zlomí nos správným směrem,“ zamyslel se.

Zatím k žádné bitvě nedošlo a Třeštík s Decastelo si užívají klidného vztahu. Možná by měl ale fotograf některé osobnosti méně provokovat. A nebo opravdu znovu začít cvičit.

Zdroj: Instagram, Extra, Agáta Jaromíra Soukupa

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články