Eva Decastelo se nechala zvěčnit nahá Tomášem Třeštíkem. Spekuluje se o jejich vztahu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva decastelo
Zdroj: Profimedia

Eva Decastelo a Tomáš Třeštík vložili nedávno na instagram stejný příspěvek. Jak fotograf, tak i sama herečka se pochlubili snímkem, na kterém se nahá Eva vystavuje u skály u moře. Ačkoli je fotografie údajně starší, obě celebrity ji sdílely právě teď.  A proto vznikly spekulace, že spolupráce mezi nimi není pouze pracovní.


Jako první se snímkem pochlubil Tomáš a k černobílé fotografii přidal bílé srdíčko. I když to nemusí vůbec nic znamenat, trochu se zdá, že si on i Eva vzájemným vztahem léčí svá zlomená srdce ze zničených manželství. O pár dní později se fotka objevila i na instagramu herečky.

Tahle fotka je už sice starší, ale mám ji tak ráda, že jsem si řekla, že rozhodně patří na mou zeď! Děkuji,“ napsala a odkázala se na autora snímku, kterým je samozřejmě Třeštík. Právě to, že fotografie není nejnovější, vyvolává spekulace o tom, proč se s ní oba pochlubili zrovna v tuto chvíli.

Poznali se při práci

Tomáš velmi rád fotí celebrity. A pokud jsou u toho nahé, bývají výsledky o to zajímavější. Není u něho tak žádným divem, že podobnou fotku s Evou vyfotil. I tak se ale zdá, že v tomto případě jde o více než jen o spolupráci pracovní. Není se tedy čemu divit, že se média začala zajímat.

„Poznali se při práci a scházejí se i v soukromí, nejčastěji v partě. Ale náklonnost je tam velká a jde o něco víc,“ prozradil pro Prima ženy zdroj z Tomášova blízkého okolí. Ani jeden z nich se ale pro média k situaci nechce nijak více vyjadřovat.

„Vůbec s vámi nehodlám řešit tyhle věci, nashle,“ zareagoval stručně Třeštík. Nebylo by na tom nic divného, kdyby se dvojice spolu dala dohromady. Přece jenom mají oba za sebou rozpad manželství. Je tak docela jasné, že k sobě chovají jisté sympatie.

Srdíčko i v komentáři

Pod Evinou fotografií se objevila řada komentářů, ve kterých jiné slavné celebrity hodnotí její krásu. „Jsi TOP,“ vzkázala herečce její kolegyně Alice Bendová. „Wow,“ přidala se Barbora Mottlová. Řadu srdíček připsala i Tereza Brodská. Nejvíce ale zaujal komentář od Tomáše.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Decastelo (@decasteloeva)

Ten totiž opět poslal Evě Decastelo srdíčko. Spekulace tak posílilo jedno obyčejné srdíčko sečtené s tím, které původně připsal k fotce sdílené na svém instagramu. Třeštík chtěl buď vyjádřit nadšení ze své vlastní fotografie, nebo má jeho srdíčko úplně jiný význam?

Možná tím chtěl Evě jenom říct, že je zkrátka nádherná a moc jí to sluší. Ostatně si to myslí i řada dalších fanoušků, kteří herečku v komentářích označují za krásku, dokonalou ženu, někdy dokonce i za bohyni. O tom, že Decastelo vypadá dokonale, není pochyb. Jak je to ale mezi ní a Tomášem Třeštíkem, vůbec není jasné.

Zdroj: Instagram, Blesk, Prima ženy

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články