Dietní tipy Nicole Scherzinger: Vyzkoušejte a budete překvapeni, jak fungují

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Nicole Scherzinger
Zdroj: CarlaVanWagoner / Shutterstock.com

Snažíte se zhubnout, ale stále vám to moc nejde? Vyzkoušeli jste mnoho dietních plánů a žádný nefunguje? Pak byste měli vyzkoušet tip na hubnutí, o který se podělila zpěvačka Nicole Scherzinger a který zveřejnil server GoodTo.com

Nicole stála v čele jedné z nejprodávanějších dívčích skupin všech dob The Pussycat Dolls, která se bohužel rozpadla v roce 2010. Pokud si myslíte, že se zpěvačka stravuje pouze zdravě, jste na omylu.

Jezte jako Nicole Scherzinger

Nicole si i se svým krásným tělem, které jí může závidět skoro každá žena, sem tam dopřeje nějakou tu pizzu či pokrmy s kari. Prozradila také, že si „nezdravé“ jídlo užívá každou neděli.

Zpěvačka v rozhovoru pro GoodToKnow uvedla: „Nejdůležitější je spánek a hodně vody. Nedávno jsem začala každé ráno pít kokosovou vodu.“

Před cvičením se kráska snaží nejíst mnoho jídla, a proto během dne volí převážně lehčí stravu, například ovoce. Aktuálně se pravidelně věnuje hot józe a běhá.

Při otázce, jaký nejlepší tip ohledně stravy by doporučila, řekla, že důležité je nejíst pozdě v noci a také cvičit každý den. Pouze tehdy se přiblížíte k vámi vysněné postavě.

Nestravuje se pouze zdravě

A co byste našli u krásné Nicole v lednici? Byl by to sýr, krůta, rajčata, mandlové mléko, kokosová voda, vejce a trochu normálního mléka do čaje.

Ke snídani Nicole volí vejce s uzeným lososem a toastem nebo míchaná vejce s krůtí klobásou nebo krůtí slaninou. Na oběd si pak ráda dá sushi, sendvič nebo salát a k večeři těstoviny s mořskými plody, ryby a hnědou rýži se zeleninou.

A abyste si nemysleli, že se tato kráska stravuje pouze zdravě, práskla na sebe i oblíbené dezerty, které si občas dopřeje. „Miluji čokoládu, čokoládové lanýže a také si ráda dám pizzu,“ řekla v rozhovoru.

Přírodní lék, který podle Nicole pomáhá, je jablečný ocet. Údajně prý vyvažuje kyselost v těle. Ráda si ho dá před spaním, pokud se necítí dobře. Pouhá lžíce prý udělá divy a bude vám lépe!

Zdroj: Good To Know
Autor: Štěpán Pacík


Související články