Dcera Veroniky Žilkové slaví 17. narozeniny. Herečka Kordule pogratulovala společnou fotkou od popelnic

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
veronika zilkova
Zdroj: Nextfoto

Dcera Veroniky Žilkové Kordula slaví 17 let. Už nějaký ten pátek se mluví o tom, že bude následovat svou sestru Agátu Hanychovou a stane se z ní modelka. Postavu na to rozhodně má. Brzy by tak mohla pózovat i jinde než u popelnic. Snímek, na kterém Kordula ukazuje svou dokonalost modrému kontejneru, zveřejnila Žilková společně s gratulací k narozeninám.

„Dneska má Kordulinka slaví 17! Moje milá, přeju ti do života jen to dobré a hodně štěstí,“ napsala herečka ke snímku, se kterým se pochlubila na instagramu. Proč zvolila právě tuto fotku, není ale jasné.

I když je svým způsobem originální a umělecká, Kordula na ní pózuje v popelnici, zatímco její maminka se tulí k její noze a usmívá se do objektivu. Jaké sdělení měl původně snímek asi tak fanouškům předat? Doufejme, že do budoucna bude Kordula pózovat spíše na lepších místech.

Před objektivem se cítí jako doma

Kordula Stropnická už nějaký čas překvapuje fanoušky tím, do jaké krásné mladé dámy vyrostla. Její maminka je na ni hrdá a ona se s nadšením vystavuje na fotografiích pro různá média. Jednou z ní pravděpodobně opravdu něco bude.

V několika případech Kordula dokonce vyfoukla slávu své starší sestře, která je po jejím boku už trochu okoukaná. Krásu mají Agáta Hanychová se sestrou v rodině, fanoušci ale rádi vidí něco nového. A nejspíš jim nevadí, když je to fotka od popelnic.

Snímek, který Žilková sdílela, je jako narozeninové přání opravdu originální. Kordula na něm ve sportovní podprsence a rozepnuté košili ukazuje svou dokonalou postavu, rukou si nakrucuje vlasy a pokouší se tvářit a zároveň nespadnout do kontejneru.

Málokterá maminka by se asi tvářila tak hrdě, kdyby se její dcera fotila u popelnice. Usměvavá Žilková má ale očividně ze své dcery velkou radost. A díky té se teď dočkala Kordula mnoha přání, fanoušci v komentářích totiž rozhodně nezahálí.

Všechno nejlepší!

Gratulace pod příspěvkem přibývají každou minutou. Lidé posílají Kordule milé vzkazy dokonce i z dovolených. „Kordulce přeji jen to nejlepší, posílám pozdrav z Egypta,“ napsala jedna fanynka. „Mnoho zdraví, krásky,“ popřála nejen oslavenkyni, ale i její mamince další sledující.

„Všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody, spokojenosti a božího požehnání. Moc vám to sluší, krásné foto,“ dodává jiný komentář.

Někdo se očividně může fotit i u kontejnerů a dočká se pochvaly. Nad popelnicí se kupodivu nikdo ani nepozastavil.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články