Kordula Stropnická se cítí před objektivy jako doma. Z role modelky byla nadšená

od Dominika Jandorová
2 minuty čtení
Stropnicka Zilkova
Zdroj: Profimedia

Jedním z největších objevů letošního karlovarského festivalu byla bezpochyby dcera Veroniky Žilkové, Kordula Stropnická. Nejvíce si Kordula užila profesionální focení s Lenkou Hatašovou.

Dvě modelky

Focení proběhlo v Grandhotelu Pupp a Veronika Žilková si pózování společně s dcerou velmi užívala. Pro šestnáctiletou Kordulu to navíc bylo první profesionální focení v životě.

Pro portál iDNES Kordula popsala, jak se při focení cítila. „Jsem absolutně nadšená. Máma je krásná! No fakt ti to sluší. Já si taky připadám krásná. A to přece stačí, ne?“

Hvězda Karlových Varů

Krásné jsou bezesporu obě, ale Kordula na letošním festivalu přeci jen přitahovala objektivy trochu více. Jednalo se o její první účast na filmovém festivalu v Karlových Varech a mnohé ohromila svým vzhledem i odvážnými modely.

Kordula Stropnická však není v showbyznysu žádným nováčkem. Díky slavné mamince byla cílem bulvárních fotografů od narození. Na jejich přítomnost si Kordula podle svých slov zvykla.

„Pamatuju si, že jsem do první třídy šla s řadou fotografů přede mnou, což příjemné určitě nebylo. Ale tak není to špatný pocit mít kolem sebe blesky.“

Žilková nemá čas stárnout

Své děti Veronika vychovává stylem, na který byla sama zvyklá. Její otec dbal na to, aby děti nemrhaly časem a věnovaly se něčemu pořádnému. Důležitý pro něj byl výkon. Proto dbá na řád i své nejmladší dcery.

Kordula se věnuje parkuru a jezdectví. Společně stráví každý den tři hodiny v Chuchli. Právě výchova teenagera je podle Veroniky Žilkové důvodem, proč vypadá tak mladě.

Prošvihla premiéru svého filmu

Veronika Žilková jela na festival jednak představit nový film Spolu, jednak se poprvé podívat na film Zapomenuté světlo, kde si před 25 lety zahrála po boku Boleslava Polívky. Bolek Polívka si mimo jiné přijel pro ocenění za celoživotní přínos filmu.

„Když byla premiéra před 25 lety, byla jsem měsíc po porodu se svým synem Vincentem, takže jsem tady nebyla. Nikdy jsem ten film neviděla, takže ho uvidím poprvé v životě,“ uvedla Veronika, proč je pro ni obnovená premiéra důležitá.

Zdroj: extra.cz, idnes.cz
Autor: Dominika Jandorová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články