Agáta Hanychová se pochlubila rodinnou fotkou. Všechnu slávu jí pak vyfoukla sestra Kordula

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
agata hanychova
Zdroj: Nextfoto

Že je Agáta Hanychová modelkou po právu, o tom nikdo nepochybuje. Do krásy ale roste také druhá dcera Veroniky Žilkové Kordula Stropnická. Ta dokonce své sestře tak trochu krade pozornost. Hanychová se v minulosti nechala slyšet, že by měla Kordula studovat a vydat se jiným směrem, než je modeling. Byla to dobře míněná rada, nebo závist?

Dříve bývala Kordula spíše nenápadná dívka s brýlemi, nevýrazná a nijak zajímavá. V posledních letech se z ní ale vyklubala mladá dáma. A když dosáhla 16 let, dokonce konečně povolila své mamince sdílet fotografii na instagram. Dříve sice byla proti, teď si nejspíš pozornost celkem užívá.

Zatímco Agáta Hanychová se jako influencerka živí už delší dobu, když se objevila na instagramu fotka Korduly, byla to radost nejen pro její maminku. „Hurá! Dovolila fotku na instagram. Vzácná chvíle, kdy dcera souhlasila se společným fotem,“ pochlubila se tehdy podle Aha! Žilková se snímkem krásné Korduly.

Měla by studovat

Kordula Stropnická je podle mnohých kráska, která má už v mladém věku předpoklady k tomu, aby se z ní stala modelka. Proto se řada lidí ptá, zda bude následovat kariéru své sestry. Agáta by jí ale podle webu Kafe doporučila, aby její kroky směřovaly jinam.

„Já bych byla ráda, kdyby studovala a na tohle by se vykašlala. Kordula má možnost v Izraeli studovat mezinárodní školu, a to je určitě lepší než dělat přiblblou modelku v České republice,“ nechala se slyšet Hanychová. Je to ovšem opravdu dobře míněná rada?

Nedávno totiž Hanychová přidala na svou sociální síť rodinnou fotografii, na které je společně s maminkou Veronikou Žilkovou a právě s Kordulou. Fanoušci v komentářích chválí především mladší ze sester, a možná tak hraje v Agátině doporučení nějakou roli i žárlivost. Nebo naopak ví, jak složitý je život modelky, a skutečně si pro sestru přeje jenom to nejlepší?

Přehnala to s oranžovou

„Moje holky,“ napsala Hanychová ke snímku, na kterém se společně s rodinou usmívá do objektivu. Na první pohled je však vidět, že použila před focením velmi výrazný make-up. Oranžová barva by se dala přisuzovat kvalitě fotky, Kordula ale odstín nepochytila, což vnímají i fanoušci.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

„Tedy holky, sluší vám to. Ovšem Kordula je překrásná!“ napsala jedna komentující. Další sledující dodává: „Kordulka je překrásná, to je na modeling. Ta se povedla.“ Některé komentáře chválí celou rodinu, jiné samotnou Kordulu, Agáta se ale milých slov konkrétně na svou osobu nedočkala.

Jak se nakonec nejmladší dcera Žilkové rozhodne? Bude následovat svou sestru a dá se na modeling, jak jí doporučují fanoušci, nebo se vydá úplně jiným směrem? Tak jako tak, za fotky na sociálních sítích se už nestydí, a tak ji teď budou lidé nejspíš vídat na internetu častěji.

Zdroj: Instagram, Kafe, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články