Dcera Pepy Vojtka navlékla kroj. Holce z Prahy to neuvěřitelně slušelo

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Vojtkova Valentyna
Zdroj: Profimedia

Dcera Sabiny Laurinové a Pepy Vojtka jde ve šlépějích svých rodičů a studuje konzervatoř. Několikrát se mihla na televizní obrazovce či v muzikálu. Nebojí se ale popasovat i s náročnějším úkolem. O víkendu jako holka z Prahy odjela na Moravu, kde celý víkend protancovala v kroji.

Valentýna Vojtková je velmi sympatická mladá dáma. V jejím případě navíc jablko opravdu nepadlo daleko od stromu a krásná slečna jde ve šlépějích svých rodičů.

Studuje muzikál a herectví

Dvacetiletá Valentýna studovala nejprve státní konzervatoř, tu pak ale vyměnila za Konzervatoř Jaroslava Ježka a klasický balet za muzikálový zpěv a herectví.

Během svého studia se ale snaží získávat i praktické zkušenosti. Zahrála si tak například i v seriálu Sestřičky a mihla se i v několika muzikálech.

O víkendu vyrazila na Svatováclavské hody

Nedávno ale dostala úkol vskutku netradiční. Krásná brunetka totiž odjela na Moravu, kde dostala kroj, a celý víkend strávila na tamních slavnostech.

„Pražanda přijela, nastrojila se do kroje a protancovala topánky,“ napsala k sérií fotografií. Zřejmě se jí akce velmi zalíbila. „A můžu přijet znova, prosím?“ doplnila ještě k popisku snímků.

Vzhledem k tomu, že v krásném moravském kroji vypadala parádně, je pravděpodobné, že na podobných slavnostech určitě nebyla naposledy.

Zdroj: Instagram, Super, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články