Dcera Pepy Vojtka vyrostla do krásy a změnila účes. Mamince Sabině Laurinové z oka vypadla

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
josef vojtek
Zdroj: Profimedia

Vztah herečky Sabiny Laurinové a zpěváka Pepy Vojtky sice nevydržel, ale krásná dcera Valentýna se jim opravdu povedla. Valentýna Vojtková se rozhodla jít ve stopách rodičů a dala se na uměleckou dráhu. V současné době studuje Konzervatoř Jaroslava Ježka a už má za sebou zkušenosti s muzikálem i před kamerou.

„Studuje školu, kterou si vybrala, je tam šťastná a spokojená. Co s ní ale bude dál, záleží na ní,“ řekla k rozhodnutí dcery Sabina Laurinová.

Maminka jí herectví nevymlouvá

Její maminka jí prý uměleckou dráhu nerozmlouvala, ovšem úplně šťastná také nebyla. „Je ale pravda, že člověk ví, co se v té profesi děje a co to obnáší za radosti a starosti. Sama na sobě jsem si ověřila, že pokud člověk něco dělá s láskou, tak za tím jde,“ řekla Laurinová.

Ta také dodala, že Vája chce jít svou vlastní cestou a nechce být s rodiči spojována. „Krásně zpívá, hraje, ale jen jednou jsme si spolu zahrály, a to když jí bylo asi deset a ve videoklipu jsem hrála její matku,“ prozradila pro Blesk.

Laurinová dále vyjádřila přání zahrát si se svou dcerou. Stejně tak uvedla, že si třeba někdy Valentýna zazpívá se svým otcem Pepou Vojtkem. Po tátovi má prý „takový specifický humor, je to taková křehká rockerka“.

Co k této možnosti řekl sám Vojtek? „Klidně, proč ne, ale až dostuduje. Nedávno měla maturiťák, kde jsme shodou okolností oba vystupovali, ale každý zvlášť, to už by chtěli moc. Ale kdyby chtěla, tak jednou to s námi může rozjet,“ řekl s úsměvem.

První hereckou zkušenost má Valentýna již za sebou. Zahrála si roli biatlonistky v seriálu Sestřičky. Zde si rovnou střihla bitku se svou kolegyní Amelií, kterou hrála dcera Lucie Zedníčkové, a skončila v nemocnici.

V seriálu hrála v té době i její maminka, která ztvárnila zdravotní sestru Mery, ale s dcerou se jejich dějové linky nepropojily.

Ofino, tohle je instagram

Valentýna má na instagramu svou fanouškovskou základnu, která se jí postupně rozrůstá. V tuto dobu má přes 4 tisíce sledujících, kterým nyní ukázala novou image.

K fotce s novým účesem vtipně napsala: „Ofino, tohle je instagram. Instagrame, toto vyfotila moje babička!“

Na zveřejněném snímku je poznat, že Valentýna podědila rysy obou slavných rodičů. Očividně zdědila i jejich talent, a tak teď můžeme jen čekat, zda se prosadí spíše jako zpěvačka nebo herečka.

Zdroje: Super, Blesk, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články