Dcera Kateřiny Brožové se pochlubila dovolenou. Vyrazila až do Los Angeles

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Brozova Katerina
Zdroj: Nextfoto

Krásná dcera Kateřiny Brožové si pořádně užívá. Když se zrovna nevěnuje svému koníčku — závodnímu parkuru, tak tráví svůj volný čas na dovolených. Nedávno byla se svým přítelem v Řecku. Z posledních fotek na instagramu vyplývá, že se nyní vydala rovnou za velkou louži.

Kateřina Tomanová je dcerou moderátorky a herečky Kateřiny Brožové a podnikatele Zdeňka Tomana. Její rodiče se vzali v roce 1997, ale v roce 2004 se rozvedli.

Dovolená v Los Angeles

Kačenka, jak ji označuje její maminka, si nyní pořádně užívá prázdnin. Jak se pochlubila na svém instagramu, nedávno si vyrazila na dovolenou, a to dokonce až do Spojených států amerických.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katerina Tomanova (@katerina.tomanova_)

Podle zveřejněných snímků se jí výlet opravdu vydařil. Stihla se vykoupat v moři a v Los Angeles neopomněla navštívit ani baseballový zápas, či Disneyland.

Krásná po mamince

Není úplně jisté, zda ji doprovázel její přítel a hokejista Adam. Jak ale nedávno uvedl deník Extra, tyto dvě čerstvě zamilované hrdličky spolu stihli už strávit dovolenou v prosluněném Řecku.

Kačenka je velmi krásná dívka, která jako by své mamince z oka vypadla. Přidala se tak do zástupu dcer, které zdědily svůj půvab po svých pohledných maminkách.

Můžeme sem zařadit například dceru Ivy Kubelkové Natálii, či půvabnou a talentovanou herečku Amélii Pokornou, která je potomkem Lucie Zedníčkové.

Místo herečky parkuristkou

Zatím co se tyto holky „pomamily“ i po profesní stránce a ve svých plánech jdou ve šlépějích svých slavných maminek, Kateřina to má trochu jinak.

Již od mala se u ní projevovala velká láska ke zvířatům, obzvláště ke koním. I proto si jako svou životní dráhu zvolila parkurové jezdectví, ve kterém je velmi úspěšná.

Zdroj: Instagram, Extra, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články